0
clear
  • T4-2 GT35 GT3582 T4 T04R T04S T04Z a/r 0.70 a/r .68 T4 3.00 инчен V-бенд вода и масло за ладење турбо турбополнач
  • -20%
  • -20%
T4-2 GT35 GT3582 T4 T04R T04S T04Z a/r 0.70 a/r .68 T4 3.00 инчен V-бенд вода и масло за ладење турбо турбополнач

T4-2 GT35 GT3582 T4 T04R T04S T04Z a/r 0.70 a/r .68 T4 3.00 инчен V-бенд вода и масло за ладење турбо турбополнач

DEN 13392.00
DEN 10044.00

Количината на стоката
Тековен

Турбо модел T4-2 GT35 GT3582 T4 T04 R T04 S T04 Z имајќи тип : 360 степени удар Весник имајќи ладење тип : вода и масло за ладење Компресор детали a/r 0.70 воздух влезот 4" воздух излезот 2.5" inducer 61.40 mm exducer 82.00 mm Турбина детали a/r .68 турбина домување страната : T4 Издувен вентил : 3.00 инчен V-бенд inducer 73.60 mm exducer 64.50 mm

Детални карактеристики

Бренд Име:
TIANYAN
Име На Модел:
T4-2
Објектот Ширина:
8.6inch
Материјал Тип:
~~
Објектот Висина:
12.5inch
Автомобил Производител:
Заменлив
Година:
сите
Специјални Функции:
~~~
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
турбополнач
Објектот Должина:
8.5inch
Објектот Дијаметар:
12inch
Зафатнина:
~~~
Објектот Тежина:
9kg

Слични производи

Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.За

Карактеристики : · Fashion & Уникатен дизајн и боја · Заштита на вашата рака од штета на сончева светлина · Е

торба торба торба 62.66 / торба торба [Употреба] На акрилна смола се користи за да се направи флексибилни в

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал...

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

1pcs Бебе Дете Бебе Headband Glisten Лак Јазол венчиња Еластична Бебе Девојка се Поклонат Headbands Деца Коса Додатоц

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја

Љубовта Во Живо! Нови СР Honoka Kousaka Малку Демонот Ѓаволот Трансформира Униформа ноќта на Вештерките Cosplay К

Ви благодариме ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,тоа е За 1015 дена да пристигнат А

Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress Подготовка на Време : ние треба 210 раб

10 PCS Отстранување на Влакна Двојно Страна Ладен Восок Ленти од Хартија За Нога Телото на Лицето Коса Нај

Топла 360 Степени Висока Видливост Неонски Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара з

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

1 компјутер 2017 5 Куки Нерѓосувачки Челик Облека Куки Вратата Бања Кујната Кабинет Нерешено Спалната соб

Please wait...