0
clear
  • Гроздобер Бебе Девојки Рачно Изработени Јаже, Верига Headband Деца Коса Јаже Новороденче Headwear Hairband Новороденче Коса Додатоци Фото Проп
  • -20%
  • -20%
Гроздобер Бебе Девојки Рачно Изработени Јаже, Верига Headband Деца Коса Јаже Новороденче Headwear Hairband Новороденче Коса Додатоци Фото Проп

Гроздобер Бебе Девојки Рачно Изработени Јаже, Верига Headband Деца Коса Јаже Новороденче Headwear Hairband

DEN 47.52
DEN 45.00

Количината на стоката
Тековен


1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,4 бои во акции. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Пакет Листата :
1pcs* Headband.
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Детални карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Nishine
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
HB082404
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
4 боја

Слични производи

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

24 компјутери / set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркер Куп Додатоци Специфик

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал Изградба Multifila

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

За Motorola Мото G5 Случај Тешко TPU+PC Оклоп со Стојат Хибридни Силиконски Заштитен Капак За Мото G5 Плус G5 Plшко

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

Детското Ликовно поставува сунѓерот четка печат DIY деца цртањето графити сунѓерот четка печат алатка п

Јапонски Слатка Слугинката Фустан Cosplay Слугинката Секси Костим Лолита Престилка Фустан Поставите Inu x Bok

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Топла 360 Степени Висока Видливост Неонски Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара з

Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.За

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

7" Јасно LED Светлата Халоген Пак Сигнал Индикатори Blinker + 3345mm Загради одговара за Харли Хонда, Јамаха Suzuki М

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

Цената се поскапи Ние ќе се обидеме да се реши овој проблем, да ви даде среќен шопинг расположение.Ве мол

Карактеристики : · Fashion & Уникатен дизајн и боја · Заштита на вашата рака од штета на сончева светлина · Е

Тежина : 45g / Пар Големина : 38cm * 8 за да 11cm (Една големина одговара на повеќето, тоа е еластичен) 1...

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бес

Тајната Пакување, Само шоу "Играчка" во Парцели, како "Подарок"!Детали За Производотбиста 88cm,половината 70

Please wait...