0
clear
  • ТЕЛОТО ПАНК Половина На Сонцето/Месечината Лице од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Папокот Прстен 1.6 mm*13mm*43mm Злато папокот Прстен Тело Пирсинг Накит
  • -20%
  • -20%
ТЕЛОТО ПАНК Половина На Сонцето/Месечината Лице од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Папокот Прстен 1.6 mm*13mm*43mm Злато папокот Прстен Тело Пирсинг Накит

ТЕЛОТО ПАНК Половина На Сонцето/Месечината Лице од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Папокот Прстен 1.6 mm*13mm*43mm

DEN 202.56
DEN 120.00

Количината на стоката
Тековен


Половина Од Сонцето/Месечината Лице од не ' Рѓосувачки Челик Dangle Папокот Прстен 1.6 mm*13mm*43mm Златен Бел Копчето Прстен Тело Пирсинг Накит НП 100
Нерѓосувачки Челик Пирсинг Папокот Прстени Тело Пирсинг Папокот Накит
Бесплатен Превозот E-Пакет Кога Вкупниот Поредок Во Нашата Продавница Над 100
Опис : Предмет Код : БР 100 Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,CZ Големина : 1.6 mm*13mm*43mm Количина : 1pcs Боја : Покаже како слика Пол : Женски Applicale Повод : партија,кафуле, паб,шопинг,прошетка,патување, и др. Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mm Забелешка : 1. W кога вкупниот поредок во нашата продавница над 100 Ние ќе им обезбеди бесплатен превозот од E-пакет! 2. Руската costomers ве молиме оставете ги вашите име и презиме поради руската Политика, ви благодариме! 3. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 4. Поради различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Не грижете се! Пакетот вклучува : 1pcs x папокот Прстен

Детални карактеристики

Метална боја:
Злато
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Телото Панк
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Број На Модел На:
БР 100
Материјал:
Фолија
клучен збор 1:
Dangle Папокот Тело Накит Пирсинг
клучен збор 2:
трговија на големо мода накит
клучен збор 3:
нерѓосувачки челик тело накит
боја:
Покаже како Слика
Големина:
1.6mm*13mm*43mm
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Женски
Место на Потекло:
Кина
Is_Customized:
Yes
папокот пирсинг:
Percing Nombril

Слични производи

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Тежина : Околу Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превоз

Јапонски Слатка Слугинката Фустан Cosplay Слугинката Секси Костим Лолита Престилка Фустан Поставите Inu x Bok

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

СТП материјал, секој производ е опремен со преносни кратко јаже, лесен за носење, преносни кратко јаже д

За Motorola Мото G5 Случај Тешко TPU+PC Оклоп со Стојат Хибридни Силиконски Заштитен Капак За Мото G5 Плус G5 Plшко

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

KBPC5010 МОСТ ДИОДИ GPP 50 A 1000 V KBPC 1pcs

1pcs Бебе Дете Бебе Headband Glisten Лак Јазол венчиња Еластична Бебе Девојка се Поклонат Headbands Деца Коса Додатоц

Материјал : Пластични светлинаБоја : ЦрнаСветлина : јасноТема големина : 10ммСијалица : H4 12 V 55 / 60 W3 жици вр

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Ви благодариме ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,тоа е За 1015 дена да пристигнат...

Детското Ликовно поставува сунѓерот четка печат DIY деца цртањето графити сунѓерот четка печат алатка п

Карактеристики : · Fashion & Уникатен дизајн и боја · Заштита на вашата рака од штета на сончева светлина · Е

Особено за прилагодување!!!1000pcs Прилагодено ЛОГО на Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат ДискДетали : 1000pcs

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

Ние го задржуваме правото да се направи конечна одлука во случај на појава на спорови.DLAND ПРЕДВОДЕНА од

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бес

Eco OBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирањ

Please wait...