0
clear
  • 2 парчиња/set година Нови Убава Мајка + Бебе Чипка Цвет Headband Поставите Коса Додатоци Каки Флорални Татковство Headband Фото Проп
  • -20%
  • -20%
2 парчиња/set година Нови Убава Мајка + Бебе Чипка Цвет Headband Поставите Коса Додатоци Каки Флорални Татковство Headband Фото Проп

2 парчиња/set година Нови Убава Мајка + Бебе Чипка Цвет Headband Поставите Коса Додатоци Каки Флорални

DEN 75.36
DEN 72.00

Количината на стоката
Тековен

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,многу корисно за бебе grils headwear. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Пакет Листата :
2 парчиња* Headband(1pcs мајка headband,1pcs бебе headband)
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,2 бои во акции. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Детални карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Nishine
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Број На Модел На:
HB082315
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
2 бои

Слични производи

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

торба торба торба 62.66 / торба торба [Употреба] На акрилна смола се користи за да се направи флексибилни в

1 компјутер 2017 5 Куки Нерѓосувачки Челик Облека Куки Вратата Бања Кујната Кабинет Нерешено Спалната соб

Детското Ликовно поставува сунѓерот четка печат DIY деца цртањето графити сунѓерот четка печат алатка п

ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .не Може да

Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја

Јапонски Слатка Слугинката Фустан Cosplay Слугинката Секси Костим Лолита Престилка Фустан Поставите Inu x Bok

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

1pcs Бебе Дете Бебе Headband Glisten Лак Јазол венчиња Еластична Бебе Девојка се Поклонат Headbands Деца Коса Додатоц

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

Материјал : Пластични светлинаБоја : ЦрнаСветлина : јасноТема големина : 10ммСијалица : H4 12 V 55 / 60 W3 жици вр

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Најчесто поставувани ПРАШАЊАЗошто да изберете од PAP Бисер1 Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза

ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

KBPC5010 МОСТ ДИОДИ GPP 50 A 1000 V KBPC 1pcs

24 компјутери / set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркер Куп Додатоци Специфик

Eco OBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирањ

Карактеристики : · Заштита на вашата рака од штета на сончева светлина · Еластичен spandex ткаенина, дише & у

За Motorola Мото G5 Случај Тешко TPU+PC Оклоп со Стојат Хибридни Силиконски Заштитен Капак За Мото G5 Плус G5 Plшко

Особено за прилагодување!!!1000pcs Прилагодено ЛОГО на Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат ДискДетали : 1000pcs

Please wait...