0
clear
  • 1 КГ/вреќа Valplast Флексибилни Акрилна Смола Материјал Нераскинливо Стоматолошка Лабораторија Материјал K1/K2/К3/А1/А2/A3 Розова боја на располагање
  • -20%
  • -20%
1 КГ/вреќа Valplast Флексибилни Акрилна Смола Материјал Нераскинливо Стоматолошка Лабораторија Материјал K1/K2/К3/А1/А2/A3 Розова боја на располагање

1 КГ/вреќа Valplast Флексибилни Акрилна Смола Материјал Нераскинливо Стоматолошка Лабораторија Материјал K1/K2/К3/А1/А2/A3

DEN 3535.68

Количината на стоката
Тековен


торба торба торба -62.66 /торба торба [Употреба] На акрилна смола се користи за да се направи флексибилни вилица во стоматолошка лабораторија. [Карактеристики] 1) Безбедно - Нема Штетни Хемикалии; 2) Медицински Одделение Пластика - Био Компатибилен; 3) Посилни /Нераскинливо; 4) Подобра Меморија; 5) Супериорен пациентот удобност и без метален вкус; 6) Супериорен естетиката(без метал покажува); 7) Висока еластичност. [Боја] К1 : Светло розова; К2 : Пинк; A1 : Светло розова; А2 : Пинк; Загреана на температура : 287 степен centigrade; Греење time : 12 минути; K1/K2 е флексибилен, А1/А2 е повеќе флексибилен. Ако ви требаат повеќе, добредојдовте да контактирате со мене слободно, и јас ветувам да ви даде некои попуст!!! [Пакет вклучувајќи] 1 x 1 КГ/вреќа Valplast Флексибилни Акрилна Смола Материјал, можете да изберете К1, К2,К3 А1 или А2 А3 во боја. Добредојдовте да контактирате со Софија слободно ако има било какви прашања.. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Забелешка : драг Мој клиент, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса кога ставање на редот , во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште има следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!

Детални карактеристики

боја:
К3, К2, К1, А1, А2, А3, Јасно
Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Adhesives
боја:
Светло розова, Розова
Клучна карактеристика 1:
Нема Штетни Хемикалии
Клучна карактеристика 2:
Медицински Степен На Пластични
Клучна карактеристика 3:
Посилни /Нераскинливо
Клучна карактеристика 4:
Супериорен пациентот удобност и без метален вкус
Клучна карактеристика 5:
Супериорен естетиката
Клучна карактеристика 6:
Висока Еластичност
Својства :
Имплант Материјали & Вештачки Органи
Употреба:
За создавање на флексибилни вилица во стоматолошка лабораторија

Слични производи

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

Како да се избере Големина и Боја : остави ми порака,или јас ќе го контактот што откако ќе се стави ред.За

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .не Може да

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & КристалноНакит Ви

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

СТП материјал, секој производ е опремен со преносни кратко јаже, лесен за носење, преносни кратко јаже д

Карактеристики : Перформанси инженерните СТП кожа изградба, квалитетни и издржливи материјал е полесн

Топла Аниме Супер Sonico Cosplay Костим ноќта на Вештерките Носии за жени без ракави грб+t кошула+здолниште+ѓер

10 PCS Отстранување на Влакна Двојно Страна Ладен Восок Ленти од Хартија За Нога Телото на Лицето Коса Нај

ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .

Eco OBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирањ

Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress Подготовка на Време : ние треба 210 раб

KBPC5010 МОСТ ДИОДИ GPP 50 A 1000 V KBPC 1pcs

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Жените секси Европа и сад фустан корсет cosplay бели Секси медицинска Сестра Носии игра униформи Егзотични

Топла 360 Степени Висока Видливост Неонски Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара з

За Motorola Мото G5 Случај Тешко TPU+PC Оклоп со Стојат Хибридни Силиконски Заштитен Капак За Мото G5 Плус G5 Plшко

Тајната Пакување, Само шоу "Играчка" во Парцели, како "Подарок"!Детали За Производотбиста 88cm,половината 70

напон : 5vструја : 1Афреквенција : 900 / 1800size50mm*50mmОвој модул е стандард НА инструкциското множествоПоддршка

Најчесто поставувани ПРАШАЊАЗошто да изберете од PAP Бисер1 Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

Please wait...