0
clear
  • Продажбата 500g/многу Стоматолошки Материјал K1/K2K3//А1/А2/A3 РОЗОВА Боја Valplast Флексибилни Акрилик Најлон Смола Материјал за Парцијални Протези
  • -20%
  • -20%
Продажбата 500g/многу Стоматолошки Материјал K1/K2K3//А1/А2/A3 РОЗОВА Боја Valplast Флексибилни Акрилик Најлон Смола Материјал за Парцијални Протези

Продажбата 500g/многу Стоматолошки Материјал K1/K2K3//А1/А2/A3 РОЗОВА Боја Valplast Флексибилни Акрилик Најлон

DEN 1855.68

Количината на стоката
Тековен

Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!
.
торба торба торба -62. Ако ви требаат повеќе, добредојдовте да контактирате со мене слободно, и јас ветувам да ви даде некои попуст!!! [Пакет вклучувајќи] 1*500g/торба Valplast Флексибилни Акрилна Смола Материјал, можете да изберете К1, К2, К3, А1 или А2 А3 во боја.

Детални карактеристики

боја:
К3, К2, К1, А1, А2, А3
Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Adhesives
боја:
Светло розова, Розова
Загреана на температура:
287 степен centigrade
Греење време:
12 минути
Клучна карактеристика 3:
Нема Штетни Хемикалии
Клучна карактеристика 4:
Посилни /Нераскинливо
Клучна карактеристика 5:
Супериорен естетиката
Клучна карактеристика 6:
Висока Еластичност
Својства :
Имплант Материјали & Вештачки Органи
Употреба:
За создавање на флексибилни вилица во стоматолошка лабораторија

Слични производи

Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress Подготовка на Време : ние треба 210 раб

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бес

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

Карактеристики : · Fashion & Уникатен дизајн и боја · Заштита на вашата рака од штета на сончева светлина · Е

Најчесто поставувани ПРАШАЊАЗошто да изберете од PAP Бисер1 Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

Топла 360 Степени Висока Видливост Неонски Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара з

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & КристалноНакит Ви

Топла Аниме Супер Sonico Cosplay Костим ноќта на Вештерките Носии за жени без ракави грб+t кошула+здолниште+ѓер

напон : 5vструја : 1Афреквенција : 900 / 1800size50mm*50mmОвој модул е стандард НА инструкциското множествоПоддршка

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

7" Јасно LED Светлата Халоген Пак Сигнал Индикатори Blinker + 3345mm Загради одговара за Харли Хонда, Јамаха Suzuki М

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

Детското Ликовно поставува сунѓерот четка печат DIY деца цртањето графити сунѓерот четка печат алатка п

Јапонски Слатка Слугинката Фустан Cosplay Слугинката Секси Костим Лолита Престилка Фустан Поставите Inu x Bok

1pcs Бебе Дете Бебе Headband Glisten Лак Јазол венчиња Еластична Бебе Девојка се Поклонат Headbands Деца Коса Додатоц

10 PCS Отстранување на Влакна Двојно Страна Ладен Восок Ленти од Хартија За Нога Телото на Лицето Коса Нај

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Што е добар за подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и сор

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Please wait...