0
clear
  • 34 инчи 10-11mm Сребро Барок Бисер Природна Кожа Кабелот Ѓердан
  • -20%
  • -20%
34 инчи 10-11mm Сребро Барок Бисер Природна Кожа Кабелот Ѓердан

34 инчи 10-11mm Сребро Барок Бисер Природна Кожа Кабелот Ѓердан

DEN 768.00

Количината на стоката
Тековен

Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Зошто да изберете од PAP Бисер
1. Директна трговија на големо цена,мали MOQ,брза испорака. Брза испорака
8.Како на клиент детални барања. Ние исто така, обезбеди наменска услуга на клиенти кои би сакале да ги користат нивните сопствени дизајни.За прилагоди на редот,30% се Платени пред производство и биланс платени пред породувањето . Цена со добар квалитет
5. Искусни службеници одговориме на сите ваши прашања во професионално и одлично познавање на англиски јазик.
Ние нудиме различни видови на висок квалитет на Свежа Вода Бисери, кои се протегаат од лабава бисери, полу-готови накит за готови производи, како што се ѓердани , нараквици, прстен, обетки и сл. Ние можеме да снабдување лабава бисер, слатководни бисер влакно, бисер ѓердани, бисер бразлетна и pendant сите се на располагање. е квалитет на производителот кој вклучува во слатководни aquaculture, интензивна обработка и трговија на големо активности на Свежа Вода Бисери. Бисер облик : круг, овал, off-круг, солза-капка, батон, рамни бисер и така натаму.Што може да се плати од страна на T/T, western union,Moneygrams ,paypal и Зачувам
2.Внимателно да се спакувани во кеси и кутии со вентил кеси,меур обвива и krabičkách . Ние имаме повеќе од десет години искуство и вештини во производство и продажба на Свежа Вода за Бисери и нашата база на клиенти ги вклучува голем број на локални како и странски клиенти. Прилагодено дизајн е на располагање Информации за претпријатието
PAP Бисер Образован Фарма.
Плаќање :
1. Сите наши бисери се од бисер одгледува фарма.
Точка Име
Три Реда Природни Лаванда Од Кикирики Бисер Ѓердани
Должина На Ѓердан
17-19 инчи
Бисер Големина
9-10мм (Пократки од Страна)
Мушка на Синџирот
Фиксни,Заврзана помеѓу секој бисер
Бисер Боја
Сребрена Бисер Тип
Природни Nucleated aroque Бисер
Бисер Одделение
АА+
Бисер Форма
Барок
Затворач Природни Школка врежан Пеперутка Пакување & Испорака
Пакет :
1.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PAIBO
Ѓердан Тип:
Монистра
Бисер Форма:
Барок
Должина:
18 inches
Метали Тип:
Сребро.
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Pendant Големина:
10-11mm
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
PN0289
Точка Бр.:
PN0288
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
накит затворач:
Природните бисери &Кожа

Слични производи

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал...

1 компјутер 2017 5 Куки Нерѓосувачки Челик Облека Куки Вратата Бања Кујната Кабинет Нерешено Спалната соб

Подготовка на Време : ние треба 17 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.(Забелеш

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

24 компјутери / set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркер Куп Додатоци Специфик

Жените секси Европа и сад фустан корсет cosplay бели Секси медицинска Сестра Носии игра униформи Егзотични

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

KBPC5010 МОСТ ДИОДИ GPP 50 A 1000 V KBPC 1pcs

Висок квалитет на метал 7" Хром светлата Стакло со хром финиш Инсталација : Олабави постоечката трим прс

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне

напон : 5vструја : 1Афреквенција : 900 / 1800size50mm*50mmОвој модул е стандард НА инструкциското множествоПоддршка

Моќ реле одложување затворање на доцнењето е прилагодлив (010 секунди),одложи го вклучите potentiometer да го на

Особено за прилагодување!!!1000pcs Прилагодено ЛОГО на Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат ДискДетали : 1000pcs

Компатибилен : За Black Berry DTEK60 / за Black Berry Неонски DTEK50 / за Black Berry Priv / за Black Berry Скок 1.100% сосема нов и имаат до

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

7" Јасно LED Светлата Халоген Пак Сигнал Индикатори Blinker + 3345mm Загради одговара за Харли Хонда, Јамаха Suzuki М

Топло ПрепорачувамОпис На Производот100% Нов и Висок КвалитетМатеријал : Цинк Легура & КристалноНакит Ви

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Што е добар за подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и сор

ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .

Please wait...