0
clear
  • Висок Квалитет На Бебе Доенче Чипка Крстот Копчето За Појавување На Мека Пердув Headband Девојки Headwear Деца Косата Додаток Фотографија Проп
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет На Бебе Доенче Чипка Крстот Копчето За Појавување На Мека Пердув Headband Девојки Headwear Деца Косата Додаток Фотографија Проп

Висок Квалитет На Бебе Доенче Чипка Крстот Копчето За Појавување На Мека Пердув Headband Девојки Headwear Деца

DEN 138.72
DEN 132.00

Количината на стоката
Тековен

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Спецификации :
Предмет Тип : Headband&headwear
Боја : 1 боја
Пол : Унисекс
Материјал : Полиестер,пердув
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Headband Големина : Прибл. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Пакет Листата :
1pcs* Headband. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 15 инчи,крстот е за 3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.1*за 3,9 инчи
Тежина : Околу.

Детални карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Геометриски
Тип:
Headbands
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Nishine
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Најлон,Полиестер,
Број На Модел На:
HB082408
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
Бебе Headband
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
1 боја

Слични производи

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна

Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволн

ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефонслучајот се рачно изработени .не Може да

Карактеристики : Перформанси инженерните СТП кожа изградба, квалитетни и издржливи материјал е полесн

7" Јасно LED Светлата Халоген Пак Сигнал Индикатори Blinker + 3345mm Загради одговара за Харли Хонда, Јамаха Suzuki М

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

24 компјутери / set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркер Куп Додатоци Специфик

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

Топла Аниме Супер Sonico Cosplay Костим ноќта на Вештерките Носии за жени без ракави грб+t кошула+здолниште+ѓер

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Материјал : Пластични светлинаБоја : ЦрнаСветлина : јасноТема големина : 10ммСијалица : H4 12 V 55 / 60 W3 жици вр

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Особено за прилагодување!!!1000pcs Прилагодено ЛОГО на Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат ДискДетали : 1000pcs

Топла 360 Степени Висока Видливост Неонски Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара з

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал Изградба Multifila

1pcs Бебе Дете Бебе Headband Glisten Лак Јазол венчиња Еластична Бебе Девојка се Поклонат Headbands Деца Коса Додатоц

Please wait...