0
clear
  • EcoOBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирање
  • -20%
  • -20%
EcoOBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирање

EcoOBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето

DEN 431.52
DEN 380.00

Количината на стоката
Тековен


Eco OBD2 Економија Чип Тунинг Кутија За Benzine 15% Гориво Спаси Plug&Вози OBD 2 Скенер Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирање
Зелената боја е за Benzine автомобил
Сина е за Дизел Автомобили
1. Eco OBD2 е Чип Тунинг Кутија која може да биде вклучен во OBD2 конекторот на вашиот автомобил да се намали потрошувачката на гориво на вашиот автомобил.

Детални карактеристики

Објектот Тежина:
0.03kg
Електронски:
No
Напон:
12
Име На Модел:
Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирање
Тип На Објект:
Други
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Должина:
5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Верзија На Софтвер:
Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирање
Бренд Име:
HKSZXintengli
Објектот Висина:
2cm
Хардвер Верзија:
Еко OBD2 Со Копчето за Ресетирање
Автомобил Производител:
Audi

Слични производи

Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100%

започнетекрајотВнимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress прево

Висок квалитет на метал 7" Хром светлата Стакло со хром финиш Инсталација : Олабави постоечката трим прс

Ви благодариме ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,тоа е За 1015 дена да пристигнат А

Компатибилен : За Black Berry DTEK60 / за Black Berry Неонски DTEK50 / за Black Berry Priv / за Black Berry Скок 1.100% сосема нов и имаат до

Ноќта на вештерките нови женски пожарникар костими за возрасни Нов стил секси униформа cosplay костим policewo

Европската палатата облечи костими кралицата долг фустан ноќта на Вештерките снежана fantasia adulto принцез

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMANТурбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕПCGQ63 DItem Title Турбо Турбин

Супер Dangan Ronpa 2 Danganronpa Maizono Sayaka Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+здолниште+вратоврскаКлиенти Ак

Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволн

Тигар X Dragon Toradora Aisaka Тајга Cosplay Костим Лолита Училиште Униформа блузи+skrit+кошула+вратоврска

Должина : 200 Мерач : 0.7 ММ Може да се Избере Боја : типови 6, убаво шарени стрингови Материјал Изградба Multifila

Подготовка на Време : ние треба 17 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.(Забелеш

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен к

Детското Ликовно поставува сунѓерот четка печат DIY деца цртањето графити сунѓерот четка печат алатка п

1pcs Бебе Дете Бебе Headband Glisten Лак Јазол венчиња Еластична Бебе Девојка се Поклонат Headbands Деца Коса Додатоц

Топла Аниме Супер Sonico Cosplay Костим ноќта на Вештерките Носии за жени без ракави грб+t кошула+здолниште+ѓер

KBPC5010 МОСТ ДИОДИ GPP 50 A 1000 V KBPC 1pcs

1 компјутер 2017 5 Куки Нерѓосувачки Челик Облека Куки Вратата Бања Кујната Кабинет Нерешено Спалната соб

Ако тоа е posssible,ве Молиме љубезно потврди примени предмети на Aliexpress Подготовка на Време : ние треба 210 раб

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне

Топла 360 Степени Висока Видливост Неонски Безбедност Вест Рефлексивни Појас Безбедност Вест Одговара з

Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бес

Please wait...