0
clear
  • Аквариум Риба Резервоарот Нерѓосувачки Челик Алги Coralline Scraper На Ножот Почиста Алатка -Y102
  • -20%
  • -20%
Аквариум Риба Резервоарот Нерѓосувачки Челик Алги Coralline Scraper На Ножот Почиста Алатка -Y102

Аквариум Риба Резервоарот Нерѓосувачки Челик Алги Coralline Scraper На Ножот Почиста Алатка -Y102

DEN 283.68
DEN 258.00

Количината на стоката
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на производите е дизајниран според човечки инженеринг принцип. Тоа се прави на врвот оценувани од не ' рѓосувачки челик материјали, едноставен и лесен за употреба. Специјален дизајн за чистење риба тенкови. Продолжување рака вклучени. Само за стакло аквариум. Не користите на доградба на Акрилни или Пластични аквариум површината. Ефикасно да ги отстраните алги во прилог на стаклена површина. Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Должина : S : 46.00 cm/18.11" ; L : 66.00cm/25.98" Scraper големина(L*W) : 4.30*1.80 см/1.69"*0.71" Количина : 1 Pc
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен. И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Нерѓосувачки Челик Scraper

Детални карактеристики

Тип:
Риба
Бренд Име:
Kemei
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
D19593,D19594

Слични производи

Висок Квалитет на 2555cm Далечински Шарени LED Аквариум Светлина Риба Резервоарот Корални Светилка 5050 RGB По

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни

Материјал : Акрилик Производот Категорија : Водни Стриже Полица Тежина : 90g Големина : 15*5cm Пакет : 1 компју

Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само Сите производи " големи

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Дизајниран со декомпресија притисок портата, лесно да се прилагоди

Вештачки Аквариум Растенијата Декорација Риба Резервоарот Подводните Цвет Трева Оркестарот Украс Сти

100% Сосема нов и висок квалитет на еден начин се провери вентил за аквариум воздушна пумпа...

барелАквариум во Јапонија Бренд супер риба Протеини Skimmer за Мал Морски Корални риба резервоарот 730 L / HИм

8x3cmЖица Должина : Околу 4 Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.

Тип : Аквариуми & Додатоци Аквариум & Додаток Тип : Филтри & Додатоци во Боја : Сина Бренд Име : Feitong Материј

Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер Не отворајте спор, без било каква ко

1 парче желка лебдечки остров желка сонцето назад качување платформа аквариум плови декорација желка п

Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со н

Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како

Вештачки Декорација Растенија Симулација Аквариум Украс Пејзаж Трева Цвет Риба Резервоарот Оркестаро

(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 150px грешка по

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите...

1 поставете Аквариум Co2 Diffuser Co2 Diffuser У Облик на Цевка Поставена Соодветна за Растенијата Ѓубриво Риба Еко

Име на производ : Erythromycin во правСпецификации : 50gсе применуваат : Погоден : Рипка,тропска риба и морска ри

За Испорака1 Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не сте задоволни со об

Нуди природната средина чувство.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на ali

Тежина : 660ml Предности : Крв црви е одличен природна храна, преку посебен брзо замрзнувањепроцесот на суш

Име на производ : аквариум воздушен вентил;материјал : метал, пластикаБоја : сребрена на ѕвонење, црна;ди

Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Аквариум КуќаПлаќање : 1.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите пробл

Please wait...