0
clear
  • 100 КОМПЈУТЕРИ Аквариум Риба Резервоарот Вшмукување Чаша Морон Носители За Воздушна Линија Цевка Цевка Пумпа 4/ 5мм
  • -20%
  • -20%
100 КОМПЈУТЕРИ Аквариум Риба Резервоарот Вшмукување Чаша Морон Носители За Воздушна Линија Цевка Цевка Пумпа 4/ 5мм

100 КОМПЈУТЕРИ Аквариум Риба Резервоарот Вшмукување Чаша Морон Носители За Воздушна Линија Цевка Цевка Пумпа

DEN 1023.84
DEN 717.00

Количината на стоката
Тековен

Референца за Време на испорака :
1. Ние само брод да се потврди цел адреси. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 5mm
Количина : 100 КОМПЈУТЕРИ
100 Компјутери Морон
1.8 cm
Висина(Прибл.
Одговара за 4mm/5мм стандардна воздушна линија. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Можете да ја прилагодите воздушна линија должината и обликот според вашето барање со овој вшмукување чаши. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Пречник на вшмукување чаша(Прибл. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.) : 2cm
Боја : Crystal clear
Дијаметар на Клип : Прибл. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Детални карактеристики

Големина:
One Size
Тип:
Риба
Број На Модел На:
Други
Материјал:
Пластични
моќност:
Никој
Бренд Име:
Effosola
Цевка Калибар:
Други
Напон:
Other
боја:
Кристално Јасна
Пречник на вшмукување чаша(Прибл.):
2.8 cm
Висина(Прибл.):
2cm
Дијаметар на Клип:
прибл. 5mm
Количина:
100 компјутери

Слични производи

32 * 12 * 2cm Црна Аквариум Резервоарот Филтер Биохемиски Памук Сунѓерот Пена Милениче Риба Обновливи Водни

Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) од плаќање, ве молиме контактирајте со н

Сосема Нов и висок квалитет Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум,исто така е одличен скр

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Вештачки Декорација Растенија Симулација Аквариум Украс Пејзаж Трева Цвет Риба Резервоарот Оркестаро

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Skims растворени протеини за спречување на nutriet и филмот се изградиОва ќе се подобри и квалитетот на водат

Поддршка триаголник, две рамна глава, два кружни дупка приклучоци, е најдобар избор да се искачи Yanggui под

Добредојде! Карактеристики : Притиснете на пумпата за да се испумпува од водата.Чист песок, св риба excreta

Се врати превозот цена е платена од страна на купувачот (Освен на неисправни објект).Внимание : Пред филт

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се по

Име на производ : аквариум воздушен вентил;материјал : метал, пластикаБоја : сребрена на ѕвонење, црна;ди

Сликите можат да не го покажува вистинскиот објект и се за вашиот референца само Сите производи " големи

1 парче желка лебдечки остров желка сонцето назад качување платформа аквариум плови декорација желка п

8x3cmЖица Должина : Околу 4 Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.

Нови Saim Аквариум Керамика Дрво Корен Форма Декоративни 2017 Бренд Мермерните Shrimps Засолниште Цевки Одгле

Вештачки Аквариум Растенијата Декорација Риба Резервоарот Подводните Цвет Трева Оркестарот Украс Сти

Висок Квалитет на 2555cm Далечински Шарени LED Аквариум Светлина Риба Резервоарот Корални Светилка 5050 RGB По

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.16 воМатеријал : еколошки пластикаБоја : случајниЗабелешки : 1 Додатоци доаѓаат со 3мес

Поради Царинење дополнителни трошоци или одложување може да се случи за време на меѓународната трговиј

25 W / 50 W Топлина Светилка УВА + UVB За Предаторски Гуштер Змија Леопард Желка Terrapin Топлина Светилка им Помо

Карактеристики : Ова се плови вентил може да се користи за стакло до 12mm Можете да ги инсталирате оваа вен

Име на производ : Вештачки Шарени Мини Тропски РибиОпис : Материјал : Пластични Големина : долго за 4cm Опа

ЛЕР подводни меур светилка со вшмукување чаша за аквариум зголемување на воздушен меур светлина риба р

Сосема Нов и висок квалитет Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум,исто така е одличен скр

Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Аквариум КуќаПлаќање : 1.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите пробл

Тежина : 660ml Предности : Крв црви е одличен природна храна, преку посебен брзо замрзнувањепроцесот на суш

100% Сосема нов и висок квалитет на еден начин се провери вентил за аквариум воздушна пумпа Мал и компакте

Please wait...