0
clear
  • 10PCS 32 * 12 * 2cm Црна Аквариум Резервоарот Филтер Биохемиски Памук Сунѓерот Пена Милениче Риба Обновливи Водни Филтер Материјали
  • -20%
  • -20%
10PCS 32 * 12 * 2cm Црна Аквариум Резервоарот Филтер Биохемиски Памук Сунѓерот Пена Милениче Риба Обновливи Водни Филтер Материјали

10PCS 32 * 12 * 2cm Црна Аквариум Резервоарот Филтер Биохемиски Памук Сунѓерот Пена Милениче Риба Обновливи

DEN 825.12
DEN 577.00

Количината на стоката
Тековен


32 * 12 * 2cm Црна Аквариум Резервоарот Филтер Биохемиски Памук Сунѓерот Пена Милениче Риба Обновливи Водни Филтер Материјали XY-1812 10 PCS
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Безбедно и трајни производи за вашиот резервоар.
Погоден за морска вода резервоарот,свежа вода резервоарот и резервоарот waterweeds
Може да се намали во големина како што треба
Тоа може да го намали стапка на смртност на риба
Совршен филтри додатоци за вашиот резервоар и аквариум.
Материјал : Сунѓерот
Големина : Прибл.32*12*2cm(L*W*H)
Боја : Црна
Количина : 10 компјутери
Забелешки :
1.Овој производ е погоден за море резервоари за вода, свежо резервоарот за вода, водни растенија цилиндар, големината на слободни намали.
2.Тајната дупка чистење и мекоста е најсоодветен за да се посветам на жариште на добра nitrifying бактерии преку експертска анализа
3.Биохемиски памук распаѓање на excreta и се хранат остатоци, подобрување на квалитетот на водата на филтерот се чисти. Најдобри резултати. Намалување на риба смртност.
4.Редовно чистење! (За 10-20 дена да се мијат) може да се користи по чистењето.
10x Биохемиски Сунѓер Филтер

Детални карактеристики

боја:
Црна
Големина:
One Size
Тип:
Риба
моќност:
1W
Бренд Име:
Effosola
Напон:
None
Материјал:
Сунѓерот
Големина:
Approx.32*12*2cm(L*W*H)
боја:
Црна
Количина:
10 Компјутери

Слични производи

*Diffuser камен poroOxygenator Воздушна Пумпа Аквариум Редондо Мини СиваНов и висок квалитет...

Вештачки Декорација Растенија Симулација Аквариум Украс Пејзаж Трева Цвет Риба Резервоарот Оркестаро

Вештачки Аквариум Растенијата Декорација Риба Резервоарот Подводните Цвет Трева Оркестарот Украс Сти

Можете да остатокот увери дека ние ќе испрати секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како

Име на производ : Вештачки Шарени Мини Тропски РибиОпис : Материјал : Пластични Големина : долго за 4cm Опа

Нови Saim Аквариум Керамика Дрво Корен Форма Декоративни 2017 Бренд Мермерните Shrimps Засолниште Цевки Одгле

(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Сите производи " големина е прирачник за мерење, па таму е 150px грешка по

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.16 воМатеријал : еколошки пластикаБоја : случајниЗабелешки : 1 Додатоци доаѓаат со 3мес

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Дизајниран со декомпресија притисок портата, лесно да се прилагоди

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Опис : Вештачки Пластични Водни Растенија за Риба Резервоарот Аквариум Декорација Трева Украс Сосема н

Висок Квалитет на 2555cm Далечински Шарени LED Аквариум Светлина Риба Резервоарот Корални Светилка 5050 RGB По

Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите Ако објект

Поддршка триаголник, две рамна глава, два кружни дупка приклучоци, е најдобар избор да се искачи Yanggui под

25 W / 50 W Топлина Светилка УВА + UVB За Предаторски Гуштер Змија Леопард Желка Terrapin Топлина Светилка им Помо

Материјал : Акрилик Производот Категорија : Водни Стриже Полица Тежина : 90g Големина : 15*5cm Пакет : 1 компју

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Смола Боја : Дрво боја Без било загадување на водни су

1 парче желка лебдечки остров желка сонцето назад качување платформа аквариум плови декорација желка п

За Испорака1 Ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не сте задоволни со об

Сосема Нов и висок квалитет Обезбедува една убава декорација за вашиот аквариум,исто така е одличен скр

Автоматски фидер за дигитални тропска риба храна автоматски фидер Функција : 1~5 хранење пати во текот на

8x3cmЖица Должина : Околу 4 Високите барања на боја или друга карактеристика купувачи ве молиме да знаат.

Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер Не отворајте спор, без било каква ко

Нуди природната средина чувство.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на ali

Карактеристики : Ова се плови вентил може да се користи за стакло до 12mm Можете да ги инсталирате оваа вен

Please wait...