0
clear
  • Метал Риболов Врти Ролна 2000-5000 Ултра-Тешко 13+1Bearing Риболов Ролна Јаглерод Рокер Рака Висок Квалитет Метал Риболов Ролна
  • -20%
  • -20%
Метал Риболов Врти Ролна 2000-5000 Ултра-Тешко 13+1Bearing Риболов Ролна Јаглерод Рокер Рака Висок Квалитет Метал Риболов Ролна

Метал Риболов Врти Ролна 2000-5000 Ултра-Тешко 13+1Bearing Риболов Ролна Јаглерод Рокер Рака Висок Квалитет

DEN 2840.64
DEN 2272.00

Количината на стоката
Тековен

Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот. : ) Со Почит. Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа ве информираме следење на број. Време на испорака Кина Post DHL ТНТ EMS - - - - - - 60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена Шопинг процес Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди / платниот Налог ^ / ^ Советодавни Измените на Превозот Не се задоволни,се врати, се Врати Процес answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT. Постојат парична казна мали подароци или риболов ролна за вас Шопинг белешки А Ние гарантираме 100% автентични производ слики. Спецификација: Тип Тежина LM2000 285g LM3000 285g LM4000 330g LM5000 350g ЗАБЕЛЕШКА : Производ должина, ширина, тежина се мери од страна, таму ќе биде малку грешка, ве молиме да преовладуваат во вид Тоа ќе биде добро спакувани, па не се грижи за превозот. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме давање 5 ѕвезди во согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда - Со вашата поддршка. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.Ние ќе направиме подобро! -
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Пратки во најбрзо време.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат. Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена. можете да ги пратите на : 17track или flytexpress парцела ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата. Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница. default mail Кина Пост. Врати процесот на ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА / Sumbit онлајн апликација / - / Согласност да Не се придржува кон враќање правила се врати правила / Трговец се согласува Трговец не се согласува / Купувачот се врати Платформа / интервенција УСПЕХ / ^ Бизнис Купувачот ^ responsbility responsbility ^ / ^ Купувачот се врати Неуспех ^-/ најчесто поставувани ПРАШАЊА Драг пријател : ви Благодариме за вас шопинг за нас.

Детални карактеристики

Имајќи Количина:
14
Гајтанот Капацитет:
2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија
Користете Го Режимот:
Трампа лево и десно
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
DL051
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
yumoshi
Риба тркала тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Тежина:
285g-350g
Потекло:
Кина
Број На Модел На:
LM2000-LM5000
Се справи со ветерот:
Трампа лево и десно
Тип:
DL051
Ако сте го купиле нашите производи:
Ве молиме запомнете да ги добијат купон

Слични производи

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

4pcs 20g 4 / 0 убодни главата кука мека риболов мамка убодни главата кукаA Спецификација : ИмеГолеминаПакувањ

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

Преглед : риболов линија е уникатен, високи перформанси плетенка линија со сите квалитети кои сите рибо

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Нови 6colors Фокс Опашка Косата Летаат риболов Летаат Врзување на Косата Хоби Занает Риба Арктикот Фокс ле

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ко

Goture GTV Врти Ролна Риболов Репортажите Калеми Десна / Лева Рака Метал Гајтанот Крап Ролна Тркала 1000 2000 3000 4

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Нови Пристигнување 8 CM 12 G Голема Попер Риболов Мами 3d Очи Мамка Чудак мамка Wobblers се Справи

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

Висок Јаглероден Челик Убодни Куки Бодликава Риболов Куки Квалитет Anzol Fishhooks Нови Море Риболов Куки 5 Ко

Тип : CRAPPIE УБОДНИ & НАМАМАТ Големина : 1 / 32 оз,1 / 16 оз,1 / 8 оз Случаен Боја!!! CHARTREUSE, ЖОЛТА, БЕЛА, ЦРВЕНА РОЗА ПЕР

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 5pcs / многу мека мамки за риболов мами мека намамат убодни wobbler вртливата гума намамат рибо

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Please wait...