0
clear
  • [50 КОМПЈУТЕРИ] Големина S M Јасно Гума месо тело Застанува на Лизгачки Прстен Екипаж Крап Риболов Кука Pop-Up Поставување на Терминал се Справи со
  • -20%
  • -20%
[50 КОМПЈУТЕРИ] Големина S M Јасно Гума месо тело Застанува на Лизгачки Прстен Екипаж Крап Риболов Кука Pop-Up Поставување на Терминал се Справи со

[50 КОМПЈУТЕРИ] Големина S M Јасно Гума месо тело Застанува на Лизгачки Прстен Екипаж Крап Риболов Кука Pop-Up

DEN 166.08
DEN 98.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар начин да се реши проблемот е да разговараат со нас. Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ве молиме имајте предвид ова пред да нарачате, особено за клиенти од Аргентина.
За секое прашање или проблем towarding производи што се продаваат или не се продава од Хуго е Продавница, можете слободно да контактирате со нас, ние ќе ви одговори веднаш. Замена или надомест на штета ќе се врши според per ситуација. Ние се стремиме да се осигура дека сте задоволни со нашата купување и ќе направи сè што може за да бидете сигурни дека ќе имате позитивно искуство. Ние нудиме гаранција услуга животен век долго, ние се грижиме за она што ти е гајле. Во нормални condtions, пакети ќе биде предаден во 3~5 работни дена по валидна плаќање. Сите стоки ќе бидат внимателно прегледани пред пакување. Парите се депонирани безбедно со Aliexpress.
Време на испорака се смета по пакет испраќаат надвор, не од моментот на ставање на ред.
[50 КОМПЈУТЕРИ] Големина S M Јасно Гума месо тело Застанува на Лизгачки Прстен Екипаж Крап Риболов Кука Pop-Up Поставување на Терминал се Справи со
Јасно Tubber Месо Тело Запира
Големина : S, околу 3,5 мм
Големина : M за 4mm
Материјал : Мека гума
50pcs/многу
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
П : Како да направи плаќање? A : можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Ве молиме да се разбере и да соработуваат со нас ако царинскиот задржете пакет за инспекција. Време на испорака преку пост услуга( за референца само, време на испорака ќе бидат погодени од многу фактори ) : 7~22 Дена : Азија, Северна Америка 12~39 Дена : Запад Евра, Средна Европа, Океанија, Исток Евра 30 ~ 65 Дена : Јужна Америка, Африка, Јужна Африка
Царинската одржа пакети за инспекција, ве молиме да се разбере и љубезно се чека за стоката, исто така можете да ни информираат за продолжување цел заштита на време.

Детални карактеристики

боја:
S Големина, М Големина
Број На Модел На:
ГОЛЕМИНА 4 / ВЕЛИКА БРИТАНИЈА SIZE 8
Род Должина:
2.1 m
Со Backrest или Не:
No
Род Материјал:
Јаглерод Род
Со Стигнале Нога или Не:
No
Риболов Прачка Категорија:
Крапот Риболов Прачка
Позиција:
Резервоар Езерцето
Бренд Име:
Wifreo
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
S M
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Слични производи

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к

Спецификации : Состојба : 100% сосема новБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина : 27*5*3cmПакетот вклучува : 1x

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра попродажба на ус

Ви благодариме за вашето купување.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Функција Линија Тежина : 5 / 6 WT & 7 / 8 WT Тежина : 4.7 мл / 133.2.g 6.1 мл / 172.9 g Дијаметар : 3.4 во / 86mm 3.7 во / 94mm Ширина : 1.06

Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да догово

Преглед : риболов линија е уникатен, високи перформанси плетенка линија со сите квалитети кои сите рибо

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа

Goture GTV Врти Ролна Риболов Репортажите Калеми Десна / Лева Рака Метал Гајтанот Крап Ролна Тркала 1000 2000 3000 4

Нови Пристигнување 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Insec12pcs по пакет

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

Крапот риболов кука stoper Количина : 50pcs & 100pcs Направени од гума Зелена боја или јасна

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

Риболов Справи Кутии Риболов Додатоци Случај Риба Намамат Мамка Куки се Справи со Алатка за Зачувување

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Производ : Pisfun 4pcs / многу 83mm 18g Зима Риболов Намамат Вештачки Мамки Ледено Море Риболов СправиФункција : т

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

Please wait...