0
clear
  • Relefree Rotatable Риболов Прачка Носителот Водат Пол Заградата Стои Остатокот Поддршка Се Справи Со Управување
  • -20%
  • -20%
Relefree Rotatable Риболов Прачка Носителот Водат Пол Заградата Стои Остатокот Поддршка Се Справи Со Управување

Relefree Rotatable Риболов Прачка Носителот Водат Пол Заградата Стои Остатокот Поддршка Се Справи Со Управување

DEN 127.20
DEN 115.00

Количината на стоката
Тековен


Спецификации :
Состојба : 100% сосема нов
Боја : Црна
Материјал : Пластика
Големина : 27*5*3cm
Пакетот вклучува :
1x Ротирачки Риболов Носителот

Детални карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
relefree
Материјал:
Пластични
категорија:
Ротирачки Риболов Носителот

Слични производи

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Опис на производот број на Модел : CB033 Големина : 6.5 см 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет н

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к

Риболов Справи Кутии Риболов Додатоци Случај Риба Намамат Мамка Куки се Справи со Алатка за Зачувување

Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина.Купувачите треба да се

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

Goture GTV Врти Ролна Риболов Репортажите Калеми Десна / Лева Рака Метал Гајтанот Крап Ролна Тркала 1000 2000 3000 4

Нови 6colors Фокс Опашка Косата Летаат риболов Летаат Врзување на Косата Хоби Занает Риба Арктикот Фокс ле

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор

Висок Јаглероден Челик Убодни Куки Бодликава Риболов Куки Квалитет Anzol Fishhooks Нови Море Риболов Куки 5 Ко

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра попродажба на ус

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

Функција Линија Тежина : 5 / 6 WT & 7 / 8 WT Тежина : 4.7 мл / 133.2.g 6.1 мл / 172.9 g Дијаметар : 3.4 во / 86mm 3.7 во / 94mm Ширина : 1.06

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 5pcs / многу мека мамки за риболов мами мека намамат убодни wobbler вртливата гума намамат рибо

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

6.5 см 11g Тешко VIB Риболов Намамат Пластични Мамка Двојно 6 Куки leurre dur Crankbait Крап Риболов СправиГолемина : 6.

6pcs / многу Лигњи Намамат Wobbler 14cm 44g РакавРиба, Риболов Мами Справи За Контрола Bionic Вештачки Црв Мамка Minnow

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Нови Пристигнување 8 CM 12 G Голема Попер Риболов Мами 3d Очи Мамка Чудак мамка Wobblers се Справи

Ние само брод да се потврди цел адреси.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

Please wait...