0
clear
  • 10BB Врти Ролна Риболов 5.5:1Carbon Кастинг Риболов Ролна Метална Рачка Линија Чаша од Нерѓосувачки Челик Seawater Имајќи Риболов Ролна
  • -20%
  • -20%
10BB Врти Ролна Риболов 5.5:1Carbon Кастинг Риболов Ролна Метална Рачка Линија Чаша од Нерѓосувачки Челик Seawater Имајќи Риболов Ролна

10BB Врти Ролна Риболов 5.5:1Carbon Кастинг Риболов Ролна Метална Рачка Линија Чаша од Нерѓосувачки Челик Seawater

DEN 4668.48
DEN 3455.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по-продажба на услуги. default mail Кина Пост. Професионални немири серпентина дизајн Водич род структура јаглерод долго тркала жица прстен е дизајниран со чист бакар Двојно ко-копчето, риба поудобно. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот. Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани.5 : 1 g тежина : 660 g Ликвидација волумен : 2 килограми линија -300 метри 3 килограми линија -200 метри 4 килограми линија -150 метри 6000 : Жица брзина сооднос : 5. Врати процесот на ВРАЌАЊЕ РАЗМЕНА / Sumbit онлајн апликација / - / Согласност да Не се придржува кон враќање правила се врати правила / Трговец се согласува Трговец не се согласува / Купувачот се врати Платформа / интервенција УСПЕХ / ^ Бизнис Купувачот ^ responsbility responsbility ^ / ^ Купувачот се врати Неуспех ^-/ најчесто поставувани ПРАШАЊА Драг пријател : ви Благодариме за вас шопинг за нас. Рокер за да се добие број на патенти.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат. Спецификација: 4000 : линија брзина сооднос : 5. Риболов тркала материјал за јаглерод, жица куп метал, сите-метал рокер, вистинскиот број на лежишта 9 + 1 сите нерѓосувачки челик лежишта.5 : 1 g Тежина : 665 g Ликвидација волумен : 4 килограми линија -250 метри 5 фунти линија -200 метри и 6 килограми линија -170 метри 8000 : жица брзина сооднос : 5. Време на испорака Кина Post DHL ТНТ EMS - - - - - - 60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена Шопинг процес Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди / платниот Налог ^ / ^ Советодавни Измените на Превозот Не се задоволни,се врати, се Врати Процес answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT. можете да ги пратите на : 17track или flytexpress парцела ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.

Детални карактеристики

Имајќи Количина:
10
Гајтанот Капацитет:
4000 Серија, 6000 Серија, 8000 Серија, 9000 Серија
Користете Го Режимот:
Трампа лево и десно
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Далечни Тркала
Број На Модел На:
DL055
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Бренд Име:
yumoshi
Риба тркала тип:
Далечни Тркала
Позиција:
Резервоар Езерцето,Река,Океански Брод
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Тежина:
660g-665g
Потекло:
Кина
Број На Модел На:
4000,6000,8000,9000
Се справи со ветерот:
Трампа лево и десно
Тип:
DL055
Ако сте го купиле нашите производи:
Ве молиме запомнете да ги добијат купон

Слични производи

Нови 6colors Фокс Опашка Косата Летаат риболов Летаат Врзување на Косата Хоби Занает Риба Арктикот Фокс ле

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Карактеристики : 10 риболов лебди во собата.Направени од Barguzinsky Ела, издржливи во употреба.Идеален за пов

Ние само брод да се потврди цел адреси.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство Купува

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

Опис на производот број на Модел : CB033 Големина : 6.5 см 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет н

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа

Функција Линија Тежина : 5 / 6 WT & 7 / 8 WT Тежина : 4.7 мл / 133.2.g 6.1 мл / 172.9 g Дијаметар : 3.4 во / 86mm 3.7 во / 94mm Ширина : 1.06

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 5pcs / многу мека мамки за риболов мами мека намамат убодни wobbler вртливата гума намамат рибо

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Ви благодариме за вашето купување.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

Висок Јаглероден Челик Убодни Куки Бодликава Риболов Куки Квалитет Anzol Fishhooks Нови Море Риболов Куки 5 Ко

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

Please wait...