0
clear
  • 1pcs Група Crankbait Риболов Намамат Pesca Крап Мамка Пердув Куки Риболов Wobblers Isca Вештачки Swimbait Риболов Додатоци
  • -20%
  • -20%
1pcs Група Crankbait Риболов Намамат Pesca Крап Мамка Пердув Куки Риболов Wobblers Isca Вештачки Swimbait Риболов Додатоци

1pcs Група Crankbait Риболов Намамат Pesca Крап Мамка Пердув Куки Риболов Wobblers Isca Вештачки Swimbait Риболов

DEN 246.72
DEN 210.00

Количината на стоката
Тековен


Опис на производот број на Модел : CB033 Големина : 6.5 см 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет на слика : 1 Pcs/многу Кука : 6#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакет : Opp Вреќа
Производ Слики

Детални карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
CB033
Бренд Име:
HENGJIA
Должина:
6.5cm
Тежина:
6g
боја:
5 бои, како слик
Кука големина:
6#висока јаглероден челик Treble кука
Материјал:
ABS Пластика
Qunatity:
1 buc
Нуркање длабочина:
0.3-1.6 m
Големопродажните цени:
Се преговара

Слични производи

Нови Пристигнување 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Insec12pcs по пакет

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ко

Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина.Купувачите треба да се

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

Преглед : риболов линија е уникатен, високи перформанси плетенка линија со сите квалитети кои сите рибо

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

Please wait...