0
clear
  • 1 парче Чудак Мамки за Риболов Намамат 6.5 см 18g Topwater Wobblers Крап Риболов Crankbait
  • -20%
  • -20%
1 парче Чудак Мамки за Риболов Намамат 6.5 см 18g Topwater Wobblers Крап Риболов Crankbait

1 парче Чудак Мамки за Риболов Намамат 6.5 см 18g Topwater Wobblers Крап Риболов Crankbait

DEN 720.00
DEN 504.00

Количината на стоката
Тековен


Тип : Crankbait Должина : 6.5 см Нето Тежина : 18g Куки : увезени VMC 4# куки Нуркање длабочина : 0-2.5 m

Детални карактеристики

Бренд Име:
lurehunter
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки

Слични производи

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Производ : Pisfun 4pcs / многу 83mm 18g Зима Риболов Намамат Вештачки Мамки Ледено Море Риболов СправиФункција : т

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

MNFT 2 ПАРЧИЊА Ноќ Риба, Риболов Пластична Плови Плувка Трепка Црвено Шамандура LED Светло Водоотпорни Елек

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

4pcs 20g 4 / 0 убодни главата кука мека риболов мамка убодни главата кукаA Спецификација : ИмеГолеминаПакувањ

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор

Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина.Купувачите треба да се

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

Спецификации : Состојба : 100% сосема новБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина : 27*5*3cmПакетот вклучува : 1x

Goture GTV Врти Ролна Риболов Репортажите Калеми Десна / Лева Рака Метал Гајтанот Крап Ролна Тркала 1000 2000 3000 4

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа

Тип : CRAPPIE УБОДНИ & НАМАМАТ Големина : 1 / 32 оз,1 / 16 оз,1 / 8 оз Случаен Боја!!! CHARTREUSE, ЖОЛТА, БЕЛА, ЦРВЕНА РОЗА ПЕР

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ко

Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да догово

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Ви благодариме за вашето купување.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас Ве молиме кон

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Please wait...