0
clear
  • Goture 4pcs/многу 18.2 g/0.64 оз 80mm/3.15 во Зима Риболов Намамат Вештачки Мамки Ледено Море Риболов Справи
  • -20%
  • -20%
Goture 4pcs/многу 18.2 g/0.64 оз 80mm/3.15 во Зима Риболов Намамат Вештачки Мамки Ледено Море Риболов Справи

Goture 4pcs/многу 18.2 g/0.64 оз 80mm/3.15 во Зима Риболов Намамат Вештачки Мамки Ледено Море Риболов Справи

DEN 784.80
DEN 432.00

Количината на стоката
Тековен


Производ :
Pisfun 4pcs/многу 83mm 18g Зима Риболов Намамат Вештачки Мамки Ледено Море Риболов Справи
Функција :
тежина : околу 18.2 g/0.64 оз
должина : околу 80mm/3.15 во
кука : 10# кука
Цел : Перде

Детални карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
C10713
категорија:
Намамат
Бренд Име:
Goture
Тежина:
about 18.2g/0.64oz
Должина:
about 80mm/3.15in
кука:
10# риболов кука

Слични производи

Спецификации : Состојба : 100% сосема новБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина : 27*5*3cmПакетот вклучува : 1x

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

6.5 см 11g Тешко VIB Риболов Намамат Пластични Мамка Двојно 6 Куки leurre dur Crankbait Крап Риболов СправиГолемина : 6.

Риболов Справи Кутии Риболов Додатоци Случај Риба Намамат Мамка Куки се Справи со Алатка за Зачувување

Тип : CRAPPIE УБОДНИ & НАМАМАТ Големина : 1 / 32 оз,1 / 16 оз,1 / 8 оз Случаен Боја!!! CHARTREUSE, ЖОЛТА, БЕЛА, ЦРВЕНА РОЗА ПЕР

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Крапот риболов кука stoper Количина : 50pcs & 100pcs Направени од гума Зелена боја или јасна

Ви благодариме за вашето купување.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас Ве молиме кон

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор�

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра попродажба на ус�

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Нови Пристигнување 8 CM 12 G Голема Попер Риболов Мами 3d Очи Мамка Чудак мамка Wobblers се Справи

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с�

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

4pcs 20g 4 / 0 убодни главата кука мека риболов мамка убодни главата кукаA Спецификација : ИмеГолеминаПакувањ

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално�

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа�

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да догово�

Please wait...