0
clear
  • Добар Квалитет Риболов Ролна Врти 500/9000S Метал 12+1 ББ 4.1:1 5.2:1 5.5:1 160/660g Пред-Вчитување се Врти Тркалото
  • -20%
  • -20%
Добар Квалитет Риболов Ролна Врти 500/9000S Метал 12+1 ББ 4.1:1 5.2:1 5.5:1 160/660g Пред-Вчитување се Врти Тркалото

Добар Квалитет Риболов Ролна Врти 500/9000S Метал 12+1 ББ 4.1:1 5.2:1 5.5:1 160/660g Пред-Вчитување се

DEN 1354.56
DEN 840.00

Количината на стоката
Тековен

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !
Пакет Листа : 1 Парче Риболов ролна
Ако ви се допаѓа други стил риболов трската,ве молиме Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам

Детални карактеристики

Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија, 8000 Серија, 9000 Серија, Други
Бренд Име:
SeaKnight
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
ZD6YL039
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Гајтанот Капацитет:
500-9000S
is_customized:
Yes
категорија:
Пред Влечете Врти Ролна
BB:
12+1 ББ
Материјал:
Метал
Брзина на односот на:
4.1
Тежина:
160-660g

Слични производи

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ко

Висок Јаглероден Челик Убодни Куки Бодликава Риболов Куки Квалитет Anzol Fishhooks Нови Море Риболов Куки 5 Ко�

Карактеристики : 10 риболов лебди во собата.Направени од Barguzinsky Ела, издржливи во употреба.Идеален за пов�

Функција Линија Тежина : 5 / 6 WT & 7 / 8 WT Тежина : 4.7 мл / 133.2.g 6.1 мл / 172.9 g Дијаметар : 3.4 во / 86mm 3.7 во / 94mm Ширина : 1.06

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра попродажба на ус�

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување( освен за штетата предизвикана од човечки фактор�

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира дол�

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина.Купувачите треба да се

Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да догово�

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Нови Пристигнување 8 CM 12 G Голема Попер Риболов Мами 3d Очи Мамка Чудак мамка Wobblers се Справи

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Спецификации : Состојба : 100% сосема новБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина : 27*5*3cmПакетот вклучува : 1x

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Риболов Справи Кутии Риболов Додатоци Случај Риба Намамат Мамка Куки се Справи со Алатка за Зачувување

Крапот риболов кука stoper Количина : 50pcs & 100pcs Направени од гума Зелена боја или јасна

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство Купува�

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

Please wait...