0
clear
  • ( 3pcs/многу ) Tsurinoya DW49 Minnow 65mm 5.5 g 3D Симулација Риболов Очи Магнет Центрифугални Вештачки Риболов Намамат Мамка
  • -20%
  • -20%
( 3pcs/многу ) Tsurinoya DW49 Minnow 65mm 5.5 g 3D Симулација Риболов Очи Магнет Центрифугални Вештачки Риболов Намамат Мамка

( 3pcs/многу ) Tsurinoya DW49 Minnow 65mm 5.5 g 3D Симулација Риболов Очи Магнет Центрифугални Вештачки Риболов

DEN 618.72

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
TSURINOYA
Број На Модел На:
DW49
Намамат Должина:
65mm
намамат тежина:
5.5 g
длабочина:
1m
боја:
како слики

Слични производи

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа�

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

4pcs 20g 4 / 0 убодни главата кука мека риболов мамка убодни главата кукаA Спецификација : ИмеГолеминаПакувањ

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство Купува�

Купувачите не треба да cencel цел или да бара враќање поради горенаведената причина.Купувачите треба да се

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к�

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално�

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Опис на производот број на Модел : CB033 Големина : 6.5 см 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет н�

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира дол�

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

Преглед : риболов линија е уникатен, високи перформанси плетенка линија со сите квалитети кои сите рибо�

Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други

Please wait...