0
clear
  • MNFT 2 ПАРЧИЊА Ноќ Риба, Риболов Пластична Плови Плувка Трепка Црвено Шамандура LED Светло Водоотпорни Електронски Лебди се Справи Со Батерија
  • -20%
  • -20%
MNFT 2 ПАРЧИЊА Ноќ Риба, Риболов Пластична Плови Плувка Трепка Црвено Шамандура LED Светло Водоотпорни Електронски Лебди се Справи Со Батерија

MNFT 2 ПАРЧИЊА Ноќ Риба, Риболов Пластична Плови Плувка Трепка Црвено Шамандура LED Светло Водоотпорни Електронски

DEN 101.28
DEN 96.00

Количината на стоката
Тековен


MNFT 2 ПАРЧИЊА Ноќ Риба, Риболов Пластична Плови Плувка Трепка Црвено Шамандура LED Светло Водоотпорни Електронски Лебди се Справи Со Батерија
Име : Претвори таа светлина електрони лебдат
Користење време : околу 20 часа
Електронски прозрачна лебдат, лебдат како пластични материјали, кои користат две копчето батерии, белење веќе доаѓа со сет на едноставна операција,
Кога нежно со лимон на светлината, вие не може да се изгубат спротивна насока
Должина : околу 18.5 cm
Тежина : околу 6g
Количина : 2 парчиња (во Внатрешноста на Батеријата)

Детални карактеристики

Тип На Производ:
Риболов Плови
Бренд Име:
MNFT
Тип:
Риболов Плови
Обликот:
стап плувка
категорија:
Вертикална Шамандура
Големина:
19CM
Плови Тип:
лебдечки плови
Пластични Тип:
Светло & Издржлива Пластика
Позиција:
Резервоар Езерцето
Лебдат Опашка Тип:
Мека Опашка
Материјал:
Пластични Плови
Број На Модел На:
19CM

Слични производи

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќа

Нови Пристигнување 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Insec12pcs по пакет

Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да догово

6785086255025956 WDAIREN Бренд Топла Продажба Препорачува парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот Три месеци гаранција е обезбедена.Плаќање : Ние претпочита

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

Goture GTV Врти Ролна Риболов Репортажите Калеми Десна / Лева Рака Метал Гајтанот Крап Ролна Тркала 1000 2000 3000 4

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство...

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Нови Пристигнување 8 CM 12 G Голема Попер Риболов Мами 3d Очи Мамка Чудак мамка Wobblers се Справи

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Карактеристики : DIY водич прстен направен од метал прачки Додатоци Двојноагол водич керамички прстен жи

Риболов Справи Кутии Риболов Додатоци Случај Риба Намамат Мамка Куки се Справи со Алатка за Зачувување

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (с

4pcs 20g 4 / 0 убодни главата кука мека риболов мамка убодни главата кукаA Спецификација : ИмеГолеминаПакувањ

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

Добредојдовте во мојата продавницаИнсекти Форма На Вештачки МамкиПостоечкиот тип на Врвот Водатежина

Карактеристики1.Ултратенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.2.Триење е многу мал за да гарантира дол

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Опис на производот број на Модел : CB033 Големина : 6.5 см 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет н

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Нови 6colors Фокс Опашка Косата Летаат риболов Летаат Врзување на Косата Хоби Занает Риба Арктикот Фокс ле

Please wait...