0
clear
  • HENGJIA 8pcs висок квалитет мала Рибарското Мами посебни Minnow Риболов Справи 5cm 3.4 g крап Риболов Wobblers Тешко Мамка Мини Мами
  • -20%
  • -20%
HENGJIA 8pcs висок квалитет мала Рибарското Мами посебни Minnow Риболов Справи 5cm 3.4 g крап Риболов Wobblers Тешко Мамка Мини Мами

HENGJIA 8pcs висок квалитет мала Рибарското Мами посебни Minnow Риболов Справи 5cm 3.4 g крап Риболов Wobblers

DEN 360.00
DEN 306.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте на
Опис на производот боја : Како на сликата тежина : 3.4 g должина : 5cm Кука : 10# висока јаглероден челик куки пакување : 8pc Едноставна opp вреќа пакет материјал : високо квалитетна ABS пластика Продажбата модел : микс цел
Карактеристика : Сите слики се направени во вид. Стил : minnow Мамка мами Светли бои за да привлечат големи риби Непречено и брзо нуркачка акција Цел : риба стане warped усните, бас, snakehead, црна крап, мандарина риба, сом итн.
Answer : ___________________________ Note : Нови Пристигнување Скенирање на QR код со телефонот да добиете продавница cupons. Соберат мојата продавница, ќе има се повеќе изненадувања на чекање за вас.

Детални карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
категорија:
Намамат
Тип:
Вештачки Мамки
Бренд Име:
HENGJIA
Број На Модел На:
MI077
боја:
8 боја
Должина:
5cm
Тежина:
3.4g
кука:
10# висока јаглероден челик куките

Слични производи

5 cm 12g Мини Мека Гума Жаба Риболов Намамат Чудак Мамки со Куки Isca Вештачки Риболов Мами Црна Риба УбиецМа

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

Ве молиме да не даде негативни коментари или 3 ѕвезди или подолу пред да контактирате со нас, најдобар на

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Врз основа на досегашното искуство Купува

Висок Јаглероден Челик Убодни Куки Бодликава Риболов Куки Квалитет Anzol Fishhooks Нови Море Риболов Куки 5 Ко

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

MNFT 2 ПАРЧИЊА Ноќ Риба, Риболов Пластична Плови Плувка Трепка Црвено Шамандура LED Светло Водоотпорни Елек

Риболов Справи Кутии Риболов Додатоци Случај Риба Намамат Мамка Куки се Справи со Алатка за Зачувување

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

4pcs 20g 4 / 0 убодни главата кука мека риболов мамка убодни главата кукаA Спецификација : ИмеГолеминаПакувањ

Horse Wholesale 4 Серија На Една Боја 300 Метри PELine Ткаење ПатотКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Ко

Ви благодариме за вашето купување.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас Ве молиме кон

Доколку купите повеќе од 1000$, и сакате ОЕМ за свој Бренд,само нас контакт со Трговија со датотеки, или email.

Тип : CRAPPIE УБОДНИ & НАМАМАТ Големина : 1 / 32 оз,1 / 16 оз,1 / 8 оз Случаен Боја!!! CHARTREUSE, ЖОЛТА, БЕЛА, ЦРВЕНА РОЗА ПЕР

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра попродажба на ус

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница Никогаш не сум имал таква ниска це

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купува

Опис на производот број на Модел : CB033 Големина : 6.5 см 6g Материјал : ABS Пластика Боја : 5 Бои како Квалитет н

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к

Нови Пристигнување 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Insec12pcs по пакет

Goture GTV Врти Ролна Риболов Репортажите Калеми Десна / Лева Рака Метал Гајтанот Крап Ролна Тркала 1000 2000 3000 4

6.5 см 11g Тешко VIB Риболов Намамат Пластични Мамка Двојно 6 Куки leurre dur Crankbait Крап Риболов СправиГолемина : 6.

Функција Линија Тежина : 5 / 6 WT & 7 / 8 WT Тежина : 4.7 мл / 133.2.g 6.1 мл / 172.9 g Дијаметар : 3.4 во / 86mm 3.7 во / 94mm Ширина : 1.06

Please wait...