0
clear
  • Издржливи Поевтини Риболов Ролна Пред-Вчитување се Врти Тркалото Жолта 10 ББ Метал 5.5:1 1000/7000S 210/370g Океански Брод Риболов
  • -20%
  • -20%
Издржливи Поевтини Риболов Ролна Пред-Вчитување се Врти Тркалото Жолта 10 ББ Метал 5.5:1 1000/7000S 210/370g Океански Брод Риболов

Издржливи Поевтини Риболов Ролна Пред-Вчитување се Врти Тркалото Жолта 10 ББ Метал 5.5:1 1000/7000S 210/370g

DEN 1194.24
DEN 633.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики
1.Ултра-тенок дизајн на каросерија, лесен и удобен.
2.Триење е многу мал за да гарантира долгата употреба.
3.Лево / десно меѓусебно расклопна се справи.
4.На гајтанот е направен од целосна метална, трајни и модата.
5.Квалитетот линија се постават осцилација систем.
6.Компјутер дизајниран и избалансиран роторот за помалку vibrati.
7.Моќ вози опрема опремени за повисока.
8.Силата и подобро мазност.
9.Совршена алатка за риболов.
Пакет Листата :
1 * Риболов Ролна
Ако ви се допаѓа други Lenght или стил риболов Ленти,ве молиме
Посетете ја Нашата Продавница Дома, ве молам
-51.41 /комбо

Детални карактеристики

Имајќи Количина:
10
Гајтанот Капацитет:
1000 Серијата, 2000 Серија, 3000 Серија, 4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Бренд Име:
SeaKnight
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Риболов Ленти Тип:
Пред-Вчитување Се Врти Тркалото
Број На Модел На:
ZD6YL003
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Материјал:
Метал
Топката Лежишта :
10 ББ
боја:
Жолта
Cid:
5.5
Коли:
1000-7000S
Тежина:
210-370g

Слични производи

добредојдовте во мојата продавницаРиболов Намамат Вештачки мамки Пластични Тешко Мамка Море Намамат10c

Ви благодариме за вашето купување.Ако не е, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас...

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Нови Пристигнување 8 CM 12 G Голема Попер Риболов Мами 3d Очи Мамка Чудак мамка Wobblers се Справи

Карактеристики : 10 риболов лебди во собата.Направени од Barguzinsky Ела, издржливи во употреба.Идеален за пов

Вкупно 50 стаповиГолемината на секој стап (Мал) : Прибл 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.4) Ние само брод да се потврди цел адреси.2)

Спецификации : Состојба : 100% сосема новБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаГолемина : 27*5*3cmПакетот вклучува : 1x

MNFT 5 Pcs Риболов Линија Clipper Nipper Мултифункционален Летаат Поток Врзување Алатка Помине Јазол Куки Острилк

Нови Пристигнување 12pcs Летаат Риба, Риболов Куки Риболов Намамат Insec12pcs по пакет

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се на

Ние само брод да се потврди цел адреси.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!...

ГОЛЕМИНА на Линија Број # 1.0 : 0.165 mm / 5.082 LB / 2.31 KG Линија Број # 1.5 : 0.203 mm / 6.49 LB / 2.95 KG Линија Број # 2.0 : 0.234 mm /

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Trifold проширување пол дизајн, одличен алат за риболов.На к

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов.Шарени тело може да се на

Карактеристики : Силикони, мека, одлична цврстина, колокација кука, крап, crucian крап, риболов, како трева к

Please wait...