0
clear
  • Нова Секси Розови Печати Chiffon Playsuits трговија на Големо Цена playsuits
  • -20%
  • -20%
Нова Секси Розови Печати Chiffon Playsuits трговија на Големо Цена playsuits

Нова Секси Розови Печати Chiffon Playsuits трговија на Големо Цена playsuits

DEN 607.68

Количината на стоката
Тековен

Fast & Евтини Испорака 4.Бои Црна 4.)
Производот се покаже на S-XXL ПВЦ Секси Латекс Catsuit Жените Црна Сјајна Кожа Jumpsuit Патент Bodycon Clubwear Bodysuit
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни.
П : која е вашата минимум за квантитет? Дали имате производи во акции?
A : 1pcs прифатени и сите предмети се на залиха.
Пакет детали
Пратката методи
Експрес компанија
Време на испорака (во работни денови)
Област
DHL
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Fed Ex
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
UPS-от
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
EMS
5-10
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
3-7
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
ARAMEX
3-7
Блискиот Исток , Австралија
КИНА ПОСТ
15-25
Европа, Австралија, Југоисточна Азија & Америка
Answer : ___________________________ Note : за Време на посебни празници, како што се Кинески Фестивал Одмор, Национален Празник на пратката е потребно повеќе време.
П : Како можам да знам процесот на мојата цел?
A : По испраќаат надвор парцела ние ќе им даде на следење бр. да ги пратите на тоа.Пакет Секој корсет стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.
Процес на производство
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да пониска цена?
A : Да.Објектот Нови Розова Секси Печати Chiffon Playsuits Големопродажната Цена се облекуваат playsuits 2.Материјал Памук/Полиестер 3.
Име На Производ
Нова Секси Розови Печати Chiffon Playsuits Големопродажната Цена се облекуваат playsuits
( Повеќе Информации и производи,pls ја посетите нашата големо сајт : www.com можете да нарачате онлајн.Логото
ODM стилови не лого. Потрошувачка КК систем и Високо-квалитетни кадри се направи тоа е можно да се нудат сигурен во квалитетот на производот.Превозот датум 1-2 работни дена по примиле исплата.
Контакт
Ние со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.

Детални карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
AILINGE
Број На Модел На:
M88014
Тип:
Playsuits
Ткаенина Тип:
Chiffon
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Секси
Материјал:
Полиестер
Одговара Тип:
Лабава
Големина:
S-L
Стил:
Секси Clubwear Jumpsuit
Тежина:
0.19kg
Возрасна Група:
Возрасни
Пакување:
1pc/opp Вреќа
Трговија на големо сајт:
www.pglingerie.com
Whosale цена:
Контакт рејчел
Тип На Објект:
Целосна Должина
is_customized:
Yes

Слични производи

2017 Нови Жените Бренд За Облека, Модни Тексас Playsuits Памук Рака Rompers Шорцеви Лабава Секојдневен Комбинезон

До 2015 лето мода Црна геометриски модел печатење без ракави jumpsuitКарактеристики : Answer : ___________________________ NOTE :

Производ вклучува : jumpsuit.Ткаенини : spandexСтил : плажаБоја : Бела Црна, Сина, Розова .Големина : S M L XL .​Модел

Answer : ___________________________ NOTE : 1inch=2.54 смБОЈА НА НЕСОВПАЃАЊЕРазлики во бојата може да биде предизвикана од неко

Добредојдовте да биде нашиот дистрибутер.Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис.Ни

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Macacao Feminino 2015 Година Нови Тексас Jumpsuit Rompers Женска Jumpsuit Гроздобер Дупка Сите исти Jumpsuit Monos Комбинезони За Ж

Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво : 1 Ве молиме ни email на големини, бои и сл пред купувањ

She Mujer Sky Бела Playsuits Чипка Jumpsuit Вечер Носат Жените Краток Jumpsuits Bodysuits Големина : ве Молам да се споредат дет

Answer : ___________________________ NOTE : 1.Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Големина на Информации (cm) Прирачник за грешка при мерење на 23cm големина половината должина хип бедрото

2016 година Кул Лето Плажа Девојки Rompers Големи Димензии Rompers Жени Секси Подвезици Лабава Парче Панталони К

Големина на табелата е само за референца, не може да биде малку разлика според упатство за мерењеПолити

2018 Пролет Многу Секси Backless Одблесокот Ракав Playsuits Жените Допир Кадифени Ткаенини Краток Jumpsuits Се Водат Т

Врати се прифатени, ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на предмети назад2.Tks за вашето разби

Нова Колекција Лето корејски Лабава Жените Тексас Jumpsuit Highwaisted Искинале Дупка Брановидна Работ Jumpsuit Мод

Hoffen Топла Продажба Женска Флорални Romper V деколте, Висок Половината Лето Печатени Playsuits Долг Ракав Лабава

Бедрото(cm) Биста(cm) Хип Големина(cm) Должина(cm) Половината Големина(cm) XS S 60 90 100 75 6098 M 62 94 104 76 64102 L 64 98 108 77 681

За НасQuanzhou Kophia Трговија Co.Снабдување со капацитет3000pcs месечно12.НаплатаЖал ни е што го објектот е дефект

* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден Ако не сте задоволни со објектот по прими Бои за изб

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!.• Ве молиме изберете еден од п

Please wait...