0
clear
  • 13.5 инчен Реални Голема Дилдо Силикони Флексибилни Пенисот Дик Вшмукување Чаша Огромен Вибратори Петел Возрасни Секс Производи Секс Играчки за Жени
  • -20%
  • -20%
13.5 инчен Реални Голема Дилдо Силикони Флексибилни Пенисот Дик Вшмукување Чаша Огромен Вибратори Петел Возрасни Секс Производи Секс Играчки за Жени

13.5 инчен Реални Голема Дилдо Силикони Флексибилни Пенисот Дик Вшмукување Чаша Огромен Вибратори Петел Возрасни

DEN 1162.08

Количината на стоката
Тековен

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. И ако вашата цел да достигне $199, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL за слободни . Персоналот Ги Собереш. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.5 инчен Реални Голема Дилдо Силикони Флексибилни Пенисот Дик Вшмукување Чаша Огромен Вибратори Петел Возрасни Секс Производи Секс Играчки за Жените Опис мека и безбедно материјал
Материјал : Силикон+TPE
Земја на потекло : Кина
Големина : за 350mm(L)*50mm(D)
Функција : Водоотпорен ,Добра Еластична РеалниСилна вшмукување чаша
Боја : Месо
Спецификации :
100% кожата-безбедно материјал,инспириран од страста дека дизајнери и првата љубов датум за прв пат,треба да се гали и нежна комбинација на романтичната страст,нека целосно нурнати во екстаза на задоволство на светот. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
MaYaMang
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
35cm*5cm
Материјал:
Медицински Силикони
Број На Модел На:
XC-005D
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
Медицински Силикони
Големина:
about 350mm(L)*50mm(D)
боја:
Црвено Месо и
Тип:
Секс Играчка
Својства :
Секс Производи
Тежина:
0.503kg

Слични производи

Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : A : D50*d32mm*W28mm Б : D57*d35mm*W25mm C : D57*d33mm*W35mm D : D59*d33mm*W30mm E : D59*d36mm*W40mm F : D62*d3

Дијамант Мини Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жени1.Материјал : медицински ABS2.Вибрации3.Ние ќе испрати бо

Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.Ако имате било

Машки Рака Слободни Masturbator Вибрации Авиони Првенство Целосно автоматско Полнење си го Цица Машина Секс

100% исти со слики2016 година нови 168 см висок јапонски целосна силикони метален скелет секс кукла вистинск

Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 или 35 дена...

Zerosky 10 Брзини Далечински Contral Орален Вибратор Секс Играчки За Жена Realistic Tongue Vibrating Секс играчка Клиторисо

По употребата, на располагање професионално чистење течност или разреден алкохол (75%) чистење и дезинфе

Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки.Секс Алатки за продажба Анален Вагината Стрелец Смаз

1 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само 2 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ

Секс Играчки за Мажи Двоен Прстен,Желе Vibrating Петел Прстен, Пенисот Прстен,Пол Производи, Возрасни Играчк

Силна двојно шокSmart двоен мотор вибрацииДвоен мотор вибрации, додека масажа на простатата и перинеумот,

Мека Timekeeping 10 Фреквенција на Вибрации на Паметни, Интелигентни Големи Силиконски Газ Секс Играчки за Ма

Зголемување на дебелина Помага да ги ограничите се врати на протокот на крв за посилна потешко ерекција

Сите мои проекти се со добар квалитет Нашата цел е задоволството на клиентите На сликите кои се прикажа

Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Кон

USB Полнење G Место Vibrating Vibrators Моќен AV Стап Стапче Vibrators За Жени,го исклучите Масажа Вибратор Возрасни Сек

Секс Производи Машки Возрасни Игри Секс Играчки, Мазна на Допир 100% Силикони Одложување Пенисот Прстени

Please wait...