0
clear
  • 9-14mm микс Волумен Eyelash Наставката L навивам Индивидуални Трепките Проширување Мешани Должини рачно изработени бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
9-14mm микс Волумен Eyelash Наставката L навивам Индивидуални Трепките Проширување Мешани Должини рачно изработени бесплатен превозот

9-14mm микс Волумен Eyelash Наставката L навивам Индивидуални Трепките Проширување Мешани Должини рачно

DEN 384.00
DEN 307.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Навивам:
L
Дебелина:
0.07 мм, 0.10 мм, 0.15 mm, 0.20 mm
Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Големина:
12 lines/tray
Број На Модел На:
Индивидуални Удари Со Камшик
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Количина:
1 фах
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
квалитет:
меки и удобни
Должина:
9-14mm mix
Дебелина:
0.07/0.10/0.15/0.20
Навивам:
l навивам
трговија на големо цена:
Pls кажете ни ако ви треба голема количина
Произведени од страна на:
SeashineBeauty Goup

Слични производи

Професионални Нерѓосувачки Челик Веѓа Отстранување на Влакна Tweezer Рамен Совет Алатка Нови Опис : 100% сос

MSQ Шминка Алатки Двојнона Чело Веѓа Четка Молив Веѓа Четка+Веѓа Чешел Шминка Четка Шминка Четки & Алатки

ако имате anyproblem или не се задоволни со нашите производи и услуги.Увозни давачки,даноци и давачки кои не

Ние само брод да се потврди цел адреси Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА

Политика : Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети.Повратни информацииЗа вашето задоволств

144 компјутери / многу = 3 лист / многу3 Различни големина на Дебела и Тенка Хартија Мрачно Шминка Eyeliner Нал

2016 година Топла Розово Злато Руменило во Прав со Четка Професионални Сочинуваат Четка Големи Козметика

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

Материјал : справи / дрво се справи со губење на / најлон косаТежина : 100 gГолемина : најдолгата четка е 14.

15 милиметри дебелина lash но со тежината и мекоста на 0 Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа...

Превозот : трговија на Големо Линк слободни DHL превозот или изразат испорака, 57 дена за испорака , ние ќе

.100% Сосема Нова мода шминка мека долго дебели лажни трепки.Направи твоите очи да изгледа светла и атракт

ВОВЕД : • Веѓа е направен од супериорен квалитет на влакната и нејзините bevel дизајн создава деликатна и

Карактеристики : Фасцинантен трепките и погоден за лица и домVolumizing и задебелување на вашите трепки да г

НОВИ 15ml транспарентен Индивидуални eyelash буквар за eyelash продолжување одлично око трепките шминка алатки

Jellend Класичен Сребро Нерѓосувачки Челик Eyelash Curler Шминка Трепките Curler Алатка со 2pcs Рефил ВлошкиЗаПостигн

5 смПакет се Вклучени : 1 x Маска Стапче 1 x Маска Четка 1 x Маска Сад за Мешање 3 x Различни величини на лажици

Кога инспекторот одобри враќање, ние ќе процесот на наплата во рок од 24hours.Гаранција>Сите предмети се пр

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на

Здраво, драги пријатели, ние сме Љубов Убавина Замокот Продавница и да ви посакам добредојде ! Ние сме Но

Карактеристики : Ножици Рамен Совет Веѓа Пинцети Менгеме Clipper Нерѓосувачки Челик Отстранување на Влакн

11.11 Внимание : 15mm L е достапна , ако сакате ,ве молиме оставете messege Продажба : 2 Случаи / set 1 Фах = 16 Редови ед

Кога ќе ја доби на parcle ,Ако не сте задоволни или имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас

Шминка Алатката Лажни Eyelash Продолжување Апликатори Смена Nipper Tweezer КлипОваа лажна eyelash tweezer е направен од

Please wait...