0
clear
  • Пумпа за вода 320/04542 за JCB ДЕЛОВИ 3CX 4CX
  • -20%
  • -20%
Пумпа за вода 320/04542 за JCB ДЕЛОВИ 3CX 4CX

Пумпа за вода 320/04542 за JCB ДЕЛОВИ 3CX 4CX

DEN 4560.00

Количината на стоката
Тековен


Пумпа за вода 320/04542 за JCB ДЕЛОВИ 3 CX 4 CX
Whatsapp : +86 18768415518 Skype : guanelian
Вовед :
Пумпа за вода 320/04542 За ДЕЛОВИ 3 CX 4 CX
Примена :
ITL
320/40344; 320/40130; 320/40213; 320/40017; 320/40091; 320/40339; 320/40204; 320/40335; 320/40359; 320/40030;
Модел Дел јазол
G110 X ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
320/40131 ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
320/40130 ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
320/40310 ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
320/40344 МОТОР СОБРАНИЈА / ПУМПА ЗА ВОДА,320/20025
G66 QX ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
G88 ПУМПА за ВОДА / водна ПУМПА
320/40298 ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
320/40030 ПУМПА ЗА ВОДА / ВОДНА ПУМПА
320/40344 МОТОР СОБРАНИЈА / ПУМПА ЗА ВОДА
Напомена :
Тоа е за замена,а не оригиналниот дел. Но, тоа може да работи добро за вас
Плаќање
Кредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union.
Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за овој производ. Ако производот е надвор од работниот ред под правилна употреба на прирачникот во рамките на гарантниот период, ве молиме контактирајте со нас за да се добие стока се врати шифрата и превозот настава. Потоа, го испрати назад на вашиот трошоците за превозот.
По добивањето на вашиот врати објектот, тоа ќе трае 7 дена за евалуација и истражување. Сосема нов замена единица ќе бидат испратени до вас во нашата трошоците за превозот, ако таа ги исполнува нашите гаранција барања.
Испорака
Со DHL/ФЕДЕКС/ТНТ(Кина Express),ако сакате да користите други,ве молиме контактирајте со нас.
Царинската ќе биде помалку веројатно да се наметнат даноци / должности на мали парцели. Сепак, тоа ќе биде во вашата трошоци ако настане.
Осигурување се вклучени во Превозот и Ракувањето со трошоци што се платени.

Детални карактеристики

Производителот Дел Број:
320 04542
Објектот Должина:
See Description
Објектот Ширина:
See Description
Поставување на Возило:
види опис
Осветленост Дел Број:
32004542
Специјални Функции:
види опис
Материјал Тип:
види опис
Објектот Висина:
See Description
Другиот Дел Број:
320/04542
Објектот Тежина:
See Description
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Бренд Име:
Holdwell
Земја/Регион на Производство:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
пумпа за вода
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
320/04542
Производителот Дел Број:
320/04542

Слични производи

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц�

Сите нови / неискористени делови може да се врати за наплата во рок од 30 дена од денот на купување Сите в

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизв�

ОЕМ БР : 2551042100 82℃ HONGWIN АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD КИНА Голема количина е прифатливо! ВЕЛЕДРОГЕРИЈА, ДОБРЕДОЈДОВТЕ ,�

Опел Комбо Corsa C Corsa D Meriva 1.3 CDTI, 1.3 CDTI 16 V Масло Кулер 55193743Автомобил : Опел / "Опел"За Возила со / без Климати�

Опис : Силиконски Вакуум Цевки Големина : 10мм (I D) x 16mm(O D)100% Сосема Нов Универзален Производ!Не е Лесно да с

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизв�

Опис : Силиконски Вакуум Цевки Големина : 4mm (I D) x 9mm(O D)100% Сосема Нов Универзален Производ!Не е Лесно да се �

6 16 V 9703 {106,1598} * Daewoo NUBIRA (KLAJ) 1.6 16 V 9703 {103,1598} * Daewoo NUBIRA Салон (KLAJ) 1.3 16 CSE 8498 {147,2290} * Saab 9000 Hatchback 2 : Chevrolet 95025043 Daewoo / 9617

Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам �

Бренд НовиОЕМ Замена на Висок Квалитет По Пазарот ДелОвој објект е во акции, и за превозот веднашПроизв�

Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде м

ОЕМ Т123 / 1610079255 Пумпа за Вода(Систем за Ладење) за 3 RZFE 4 ТРКАЧ / HIACE IV Автобус / HIACE IV Кутија

Примена : 0.63 ' инчен ( 16 mm) внатрешен дијаметар од 1 метар должина силикони директно цревоВнатре дијаметар

Please wait...