0
clear
  • Скијачки Очила,Зима Снегот Спортски Аикидо Очила со Анти-магла УВ Заштита за Мажи, Жени, Млади моторни санки Скијање уметничко Лизгање маска
  • -20%
  • -20%
Скијачки Очила,Зима Снегот Спортски Аикидо Очила со Анти-магла УВ Заштита за Мажи, Жени, Млади моторни санки Скијање уметничко Лизгање маска

Скијачки Очила,Зима Снегот Спортски Аикидо Очила со Анти-магла УВ Заштита за Мажи, Жени, Млади моторни санки

DEN 1096.32
DEN 745.00

Количината на стоката
Тековен

+Меѓусебно Леќа Систем На Меѓусебно леќа систем ви овозможува да го трампа леќи според времето и личен избор. На очила е одговара за нормална големина стакло. +PROFESSIONAL ВЕНТИЛАЦИЈА & FRAMELESS ДИЗАЈН Дизајнирани за да се намали fogging и оптимизира на проток на воздух во текот на внатрешноста на објективот.Ве молиме чувајте го очила на сува & добро вентилирани место по секој снег спортски пример скијање,сноубординг ,snowmoblie и др. +Монтажни Рака шлем компатибилност : екстра долг прилагодливи на рака им овозможува на шлем компатибилност со било шлем и ги прави овие совршен очила за мажите,жените & младите. Постои само една големина за овие очила? Таму се обично парови на големини за да ги собере различни големина на главата. Тие може да се носи со очила? Да,Обични очила може да се носи. Се овие девојки? Јас ги носи тие изгледаат фино врз мене. Има прилагодливи рака. скијачки очила обезбеди непречено air-flow систем кој носи свеж воздух и издувните влага брзо и ефикасно. +MAXJULI Скијачки Очила,Повеќето Професионални Партнер за Скијање,Сноубординг & Snowmoblie.Ве молиме не чистење на објективот премногу често како што тоа може да ја намали ефикасноста на анти-магла филм особено на внатрешното стакло,ве молиме да користите чистење на меки ткива со нежно ја избрише секоја солза од прашина.Очила има добра цврстина сепак, ве молиме не виткајте тоа премногу време, како што може да се создаде почеток на рамката.Работи со сите ski & аикидо шлемови.Леќа замена се продава одделно.Видливост на прво место! Спецификации : - Леќа Големина : 7.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Ќе било на MAXJULI Скијачки Очила работа за Ноќно Скијање? Да, имаме специјални објективи за ноќно Скијање. Ве молиме не користете маскара или други мрсна материја во случај леќа добива валкани.87 инчи (W) x 3. +Рецепт Очила Компатибилен Голем внатрешен простор!!Се вклопува во Текот на Очилата се со цел да се вклопи во текот повеќето рецепт очила.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Скијање
Леќи Во Боја:
Повеќе
Број На Модел На:
BNC Скијачки Очила маска
Рамка Материјал:
Ацетат
Бренд Име:
МАКС ЈУЛИ
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Оптички Леќи Атрибут:
PC+UV
Пол:
Мажи
Леќа Ширина:
3.7 во
Леќа Висина:
8.9 во
рамка боја:
Повеќе
скијачки очила,аикидо очила,скијање,ски:
Eyewear,маска,моторни санки очила,скијање очила,снег очила,ски снег
скијачки очила жените,скијачки очила мажи,2017:
Скијање,Сноубординг,Snowmobiling,Мраз за качување,Алпски Скијање,IceSkating
аикидо очила,заштитни очила мажи,ски:
сферични,снег очила мажи,зимски спортови,скијачки очила преку очила,2017
снегот спортски,ски снег,ски очила младите:
скијачки очила мажите над очилата,снег додатоци,очила за сонце
скијање очила огледало,отворено,спорт,OTG:
скијачки очила мажи за очила,ски опрема,аикидо очила огледало
Оптички леќи Атрибут,снег,снег жени:
евтини скијачки очила продажба,аикидо очила мажите анти магла,снег
Вентилација,скијање очила очила,ски:
Двонасочен канал,очила жените,спортска опрема,зимски спортови опрема
маска,мажите снег,ски спортот,ски жени,:
Мали до Големи,анти-магла,анти магла очила,двојно леќа,dual леќа,очила
Рецепт Очила Компатибилни,уметничко лизгање:
Очила карактеристики на OTG (во текот на очила дизајн,моторни санки,Аикидо
џули влакна,скијачки очила otg,snowmobiling,:
сферични,otg,skydriving,skudriving очила,снег очила,аикидо

Слични производи

започнетеспецификација : 1.материјал : PC+EPS2.боја : бела,црна.3.големина : M(5658cm);L(5861cm).5.Net тежина : околу 470 G7.б�

2018 Зимска Капа Мотоцикл Шапка Руно Ски Лицето Маска Отворено Спорт Шамија Аикидо Пешачење МаскаПакетот

Драги пријатели, Добредојдовте на нашата продавница! Ние сме на линија за производство кои можат да пон�

Купувачот ќе треба да се плати за враќање превозот во околности НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМ�

Основни ИнформацииИме на производ : професионален ски шлем Материјал : PC материјал интеграција Големин�

ТВ др др Лекар Кои повикуваат Кутија Сина Neckchief Заврши Шамија присутни Божиќ Жени Мажи skingГолемина : 175x25cm

Сите производи се во парк,ве молам само да се купи Ве молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса се в�

Security guard Mitch MICH2000 КС отворено тактички шлем шлем антикршејќи антиборењеШлем школка Карактеристики : во с

Кампување Пешачење Зимско Отворено Спортски Панталони Топло Водоотпорен Руно Windproof Риболов Панталони �

За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад Сите до

2018 GSOU СНЕГ Мажите Ски Одговараат на Скијање Јакна Панталона Аикидо Зима Одговараат Windproof Водоотпорен От

Ние само брод да се потврди цел адреси.Обвивка : 2.ако оваа точка во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,�

Опис : 1.Windproof,водоотпорен,дише,топло со простор памук;2.Таму се отвори underarm и внатре бедрото;3.Материјал м�

Имаме многу производи, ако не можете да го најдете производот во рудникот продавница која што сака, ве м�

Guard : [ски леќи со користење висок интензитет PC (поликарбонат) материјал, UV заштита, антимагла, нула, попуш

Опис На Производот : Мажи Жени Детето Деца Скијање Ракавици Водоотпорен Зима И Топло, Ски Аикидо На Снег

Име на производ : Boodun Жените Зимската Термална Скијачки Ракавици Три Прст Telefingers РакавициМатеријал : Шко

Детали За ПроизводотВисокоКвалитетна Професионална Скијање Аикидо Очила!!Карактеристики Рамка Бои : Ц�

Please wait...