0
clear
  • Златна најлон коса преносни пакет 5PC акварел цртање ликовна уметност четки уметност резерви пен
  • -20%
  • -20%
Златна најлон коса преносни пакет 5PC акварел цртање ликовна уметност четки уметност резерви пен

Златна најлон коса преносни пакет 5PC акварел цртање ликовна уметност четки уметност резерви пен

DEN 848.64
DEN 721.00

Количината на стоката
Тековен


Нуди 30% попуст ако oder над $2200
Карактеристики :
Златна најлон коса , и украсени се справи , преносни пакет !!!

Детални карактеристики

Губење на материјал:
Најлон
Пакување:
оригиналниот
Бренд Име:
Artsecret
Големина:
Original
Тип:
Акварел Четка
Растворливи Или Не:
боја
Тип:
Paintbrush
Број На Модел На:
859
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>8 години
Рачка Материјал:
Акрилик
is_customized:
Yes

Слични производи

сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.25 em}h5{маргинаbottom : 1.

(20pcs / многу) А4 Големина Ласерски Вода Слајд Decal Трансфер на Хартија Транспарентен+Бела Боја Печатење на �

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија...

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 4 Pcs / Set Дете Сунѓерот Боја Четка Оригинален Дрвена Рачка Деца Цртањето Графити 4 �

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

8 Парчиња Големи Рамни Уметник Наежвам Боја четка за Миење Четки Сет за Нафта Акварел Акрилна БојаОпис :

Боја : Бела Материјал : Платно и Дрвени Совршен за многу влажни медиум како што Акварел, Acrylics, Масла, Pasters,

100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Бела Материјал : Дрвени Уметник пастелни молив Животна срединап�

Цената е за еден сет, постојат 8 парчиња во комплет Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логи�

Дамка Стакло Боја Set – (12 Брои, 12 ml Цевки) Комплет за Возрасни, Почетници, Деца, Професионалци, УметнициОп�

Please wait...