0
clear
  • beibehang Американски пастирски голем цвет не-плетени позадина мали свежи дневна соба свадба соба декорација топло позадина
  • -20%
  • -20%
beibehang Американски пастирски голем цвет не-плетени позадина мали свежи дневна соба свадба соба декорација топло позадина

beibehang Американски пастирски голем цвет не-плетени позадина мали свежи дневна соба свадба соба декорација

DEN 2112.00
DEN 1563.00

Количината на стоката
Тековен


Материјал : Не-плетени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во ro нп.
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-23 работни дена АУ : 7-23 работен ден Европа : 7-25 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.
Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност. Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Детални карактеристики

Шема:
Флорални
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Стил:
Земја
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
302
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични производи

Mural позадина Ширина и висина 3 : Пополнете ги деталите .8 m Висина = 1 Не 10m L и 0.

Внимание : Други стандардни димензии, контактирајте не за понудаЗабелешка : Ќе има за 2cm се преклопуваат

Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел Не 10m L и 0 · Сите големи кредитни картички се при

Материјал : НеткаениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадрат

Купувачот цел различна количина што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.Во цел број внатре,

Материјал : ПВЦ Позадина Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.73 ft=57.05 кв

Тоа не е целата позадина Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна.Во зависност о

3 квадратни метриИмпериал големина : 32 Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред

Кога ќе примите позадина, ве молиме потврдете го тоа тука веднаш Обележете го вертикални линии на ѕидот.

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваа

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано Како да се отстрани позадина без оштетув

05 квадратни метри позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница.8 ft (Д

Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел.77 Квадратни метри Четка на лепило на грбо

ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната

Златна Фолија Позадина ТаванотЕвропската цртање КТВ проектот позадина ѕид рефлексивни позадина мозаи

Ако ширината е 3 метри, широчината е 2 Инаку после 24 саати, ние ќе мора да се произведуваат нашите фиксна г

1 s quare метар = 1pcs 3 : Пополнете ги деталите Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Б

Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина 3 s quare метар =3pcs ПРАШАЊА и одговори : Како да се н

на OK Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) 1 квадратен метар=10 Не 10m L и 0 ПРАШАЊА и одговори : К

Please wait...