0
clear
  • 3d позадина обичај фото не-плетени mural слика Карта на Кина облак цреша дрвја таванот позадина соба декорација сликарство
  • -20%
  • -20%
3d позадина обичај фото не-плетени mural слика Карта на Кина облак цреша дрвја таванот позадина соба декорација сликарство

3d позадина обичај фото не-плетени mural слика Карта на Кина облак цреша дрвја таванот позадина соба декорација

DEN 1472.64
DEN 810.00

Количината на стоката
Тековен


Драги мои пријатели. Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата таванот мурали
Купувачот мора да ги прочитате :
таванот мурали цена : $ / метар квадратен. Тоа не е една ролна.
1 квадратен метар = 1pcs. 2 квадратен метар=2 парчиња. 3 квадратен метар =3pcs ..
должина x ширина = квадратни метри = Цел Количина
ви треба место цел е должината*ширина
ако должината е 3m ,ширината е 2m ,ви треба место цел е 6 квадратни метри
Ако треба да големината е 6.1 до 6,5 метри квадратни, ќе треба да го стави на ред за 6 метри квадратни.
Ако треба да големината е 6.6 да 6.9 квадратни метри, ќе треба да го стави на ред за 7 метри квадратни
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен да нарачате 1 Квадратни метри. Бидејќи многу мали димензии најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. Не големина информации. што да направам?
Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.
Имаме 12 фиксна големина цел.
Купувачот различна количина цел. Купувачот ќе добие соодветната големина
Количина : 1=140cm(L)×70.5 cm(W) (4'3"×2'3")
Количина : 2=200cm(L)×100cm(W) (6'5"×3'3")
Количина : 3=208cm(L)×146cm(W) (6'8"×4'8")
Количина : 4=200cm(L)×200cm(W) (6'5"×6'5")
Количина : 5=250cm(L)×200cm(W) (7'6"×6'5")
Количина : 6=300cm(L)×200cm(W) (9'8"×6'5")
Количина : 7=300cm(L)×250cm(W) (9'8"×8'2")
Количина : 8=400cm(L)×200cm(W) (13'6"×6'5")
Количина : 9=350cm(L)×260cm(W) (11'4"×8'7")
Количина : 10=360cm(L)×280cm(W) (11'8"×9'2")
Количина : 12=400cm(L)×300cm(W) (13'6"×9'8")
Количина : 16=500cm(L)×320cm(W) ( 16'4 "x 10'5" ") други големина : Вашиот ѕид големина ( должина и ширина ).ве молиме да ни каже. Може да се прилагоди на вашиот бараната големина Нека ви даде пресмета количината и цената на правилен редослед
Купувачи нарачката чекори :
1 : Одберете ја точната количина = квадратен метар ( должина*ширина )
2 : Купи Сега.
3 : Пополнете ги деталите .Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации
4 : Поднесете вашата цел .Плаќања .на OK

Детални карактеристики

Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Материјал:
Дрво влакна позадина
Стил:
Класичен
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Огноотпорни,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Песочник
Шема:
Персоналните Прилагодување
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WDBH

Слични производи

Ви благодариме! Што треба да знаете : Должина x Ширина = Квадратни метриКако да се одвива со цел : На приме

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор...

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

2 s quare метар =2 парчиња Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина Ние ќе ви даде се пресмета

00 / метар квадратенБесплатен превозот 3 D даде голем mural wallpaper / позадина / дневна соба во ЖИВО позадина

Важна Забелешка : Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија ( поинакви наред

Ако ви треба 5 квадратни mural позадина, ве молиме изберете "квантитетот 5" тука.76m2 заокружување ...

Купувачот цел различна количина што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа.Во цел број внатре,

ве молиме да ни каже Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната

Пејсажот позадина, 3 D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид свила позадин

05 квадратни метри позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница.8 ft (Д

Драги мои пријатели Сакате мојата соба стане убава? Ве молиме да користите нашата позадина муралиКупув

Материјал : ПВЦ Позадина Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри Кралскиот големина : 32.8 ft*1.73 ft=57.05 кв

Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, во повеќето случаи порано Како да се отстрани позадина без оштетув

Ако треба да се промени начинот на логистика, ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се потрудиме да ваши

Please wait...