0
clear
  • Пејсажот позадина, 3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид свила позадина
  • -20%
  • -20%
Пејсажот позадина, 3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид свила позадина

Пејсажот позадина, 3D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид свила позадина

DEN 1440.00

Количината на стоката
Тековен


Пејсажот позадина, 3 D фотографија mural за дневна соба и спалната соба ресторан позадина ѕид свила позадина
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Детални карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
свила позадина
Стил:
Модерна
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање
Употреба:
Апарати за домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
34678869
Шема:
Есен дрвја
is_customized:
Yes
Користи:
На седи соба, спална соба, троседот, трпезарија

Слични производи

Ако сакате други изразат како : ТНТ, FEDEX, DHL, EMS ект, ве молиме контактирајте со нас пред biding Ве молиме испра

05 квадратни метри позадина лепак не е вклучена, но може да се купат од локалните хардвер продавница.8 ft (Д

Важна Забелешка : Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија ( поинакви наред

2 s quare метар =2 парчиња Ние ќе испрати соодветните стандардни 12 фиксна големина Ние ќе ви даде се пресмета

Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваа

Ние ви даде добар предлог : Кога инсталирање позадина, ве молиме професионални работници, ве молиме проч

Во меѓувреме марка на вашиот ѕид детаљ ширина & висина под цел.77 Квадратни метри Четка на лепило на грбо

Mural позадина Ширина и висина 3 : Пополнете ги деталите .8 m Висина = 1 Не 10m L и 0.

Материјал : НеткаениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадрат

Важна Забелешка : Цел доволна количина за да се избегне боја разлика од различни серија ( поинакви наред

Ако ширината е 3 метри, широчината е 2 Инаку после 24 саати, ние ќе мора да се произведуваат нашите фиксна г

Материјал : неплетени Големина : 33ft × 1.74 ft = 57.4 квадратни.ft (нозе) Големина : 10m × 0.53 m = 5.3 квадратни.m (во метр

Внимание : Други стандардни димензии, контактирајте не за понудаЗабелешка : Ќе има за 2cm се преклопуваат

Тоа не е целата позадина Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна.Во зависност о

Please wait...