0
clear
  • Ubit 56S Безжична Bluetooth Слушалка Спортски Пот доказ Стерео Earbuds Слушалки за Во Уво Слушалки со Микрофон за iPhone & паметен Телефон
  • -20%
  • -20%
Ubit 56S Безжична Bluetooth Слушалка Спортски Пот доказ Стерео Earbuds Слушалки за Во Уво Слушалки со Микрофон за iPhone & паметен Телефон

Ubit 56S Безжична Bluetooth Слушалка Спортски Пот доказ Стерео Earbuds Слушалки за Во Уво Слушалки со Микрофон

DEN 620.16
DEN 496.00

Количината на стоката
Тековен

7 "фолксваген"; line-height : 5.image img {ширина : 95.3 "фолксваген"; маргина : 2.наслов {font-size : 28px;line-height : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.обратна {flex-насока : ред-обратна}.т-производ. Репродукцијата на музика време : 4~5 часа
3.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.содржина {text-align : center;font-size : 3.7 "фолксваген"; line-height : 5.т-производ .т-производ .т-производ .слика {text-align : left}.информации .image img {ширина : 95.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.т-производ .7 "фолксваген" 10% 4vw}}.1 поддржани
• Мала тежина дизајн со заменлив уво пупки и куки
Детали на репродукцијата на Музика
1.информации .т-производ .обратна {flex-насока : ред-обратна}.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}
Sweatproof безжична bluetooth слушалка
Со Ubit
Производство Опис
• Sweatproof материјал со иновативни ергономски дизајн обезбедува продолжение удобност за спорт, џогирање, пешачење, итн.3 "фолксваген"}.информации .
• Bluetooth Верзија 4.содржина {font-size : 18px;line-height : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (max-ширина : 750px) {.информации .т-производ .содржина {text-align : center;font-size : 3.т-производ .информации .слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}. Време на разговор : 5 часа Контрола на копчето
Оригиналниот Ubit слушалки
Бои
Жолта
Црна
Сина
Црвена
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита.т-производ .т-производ .т-производ .т-производ .т-производ .

Детални карактеристики

Безжична Тип:
Bluetooth
Број На Модел На:
56S
Приклучок Тип:
Безжичната
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка СТАН:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Линија Должина:
0.6 M
Бренд Име:
Ubit
Безжичен:
Yes
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Конектори:
Никој
Со Микрофон:
Yes
Водоотпорен:
No
Чувствителност:
110dB
Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт
Стил:
Во Уво
Отпорот:
16Ω
комуникација:
Безжичната
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
Yes
Bluetooth:
слушалки
Раце-fres Повици:
Поддршка
Bluetooth Верзија :
V4.1
Микрофон:
Бучава Поништување HD Микрофон
Bluetooth Профили:
HFP,HSP,СО A2DP,AVRCP
Водоотпорен:
Анти-пот
Музика:
Бас Звук
Употреба:
Спорт
Безжичната:
bluetooth слушалки
Функција:
Безжични Слушалки, Bluetooth

Слични производи

HOCO Метален Универзална Слушалки со Микрофон 3,5 мм Џек Линија за Контрола на Жичен Слушалки за IPhone 6 7 Плус

Најновиот Телефон Телефон Антизрачење Примачите го Видиме со База 3,5 мм Handset Микрофон приклучок за Слуш

Додатоци доаѓаат со 3месечен гарантен Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.1 Примање Чувствителнос

Овошен, исто така, и со свежа боја, добро чувство на допир.5 mmКабел должина : 1.100% Оригинални Uiisii C200 Симпати

Пакетот Вклучува1 x Слушалка Пратката во Светот free Shipping Нарачки обработени во рок од 4 дена по плаќањето

започнете Цена : $33.73 Цена : $26.33 Цена : $25.51 Цена : $19.99 Цена : $28.97 Цена : $26.13крајотКарактеристики : Bluetooth верзи

Кога ќе се погледне поблиску, тие имаат многу различни дизајн, мала разлика во должината и заврши (избле

FeauturesНовиот сингл кристално сребро бакар platinum жица 8 акции слушалка кабел.Материјал : 8 насоки ткаат...

Ве молиме бидете сигурни дека вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр Но ќе мора да плаќаат

5*17*24mmПротокол : HFP HSP A2 BP AVRCP APTXПакетот вклучува : 2 x D01 Навистина Безжична Earbuds1 x Микро USB Кабел за Полнење1 x

На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА

S Носат РС19 Безжична Стерео Коскената Спроводливост Слушалки со Bluetooth Спортски Слушалки Намалување на Ш

Оригинален Бренд На Луксузни Eeadphone Бас Музика Слушалки СлушалкаПриклучок Тип : 3.5 mm Дали Микрофон : даБес

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ако не може

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било

5mm) 1 x Мрежа Адаптер (велика БРИТАНИЈА / Евро / САД / Мл) 1 x Наполнет Систем( може да се наплаќаат 16 компјутер

Please wait...