0
clear
  • 2017 Ресторан келнерка униформи жени мажи кинески ресторан униформи единствен хотел персоналот на хотелот униформа NN0014
  • -20%
  • -20%
2017 Ресторан келнерка униформи жени мажи кинески ресторан униформи единствен хотел персоналот на хотелот униформа NN0014

2017 Ресторан келнерка униформи жени мажи кинески ресторан униформи единствен хотел персоналот на хотелот униформа

DEN 2304.00
DEN 1267.00

Количината на стоката
Тековен


Жена/(CM) Висина на Половината Тежина L 155-165 63 45-50 XL 162-170 70 50-60 2 XL 165-175 76 60-65 3 XL 168-175 83 65-70
Човекот/(CM) Висина на Половината Тежина L 165-172 80 50-60 XL 172-178 83 60-70 2 XL 174-180 90 65-75 3 XL 175-182 93 75-85

Детални карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Жените
Број На Модел На:
NN0014
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
EASTQUEEN
Тип На Објект:
Додатоци

Слични производи

Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..Превозот( Забелешка ) : 1.Норма

Добредојдовте на нашата продавница! Донесе На Вашиот Живот Повеќе Радост..Превозот( Забелешка ) : 1.Норма

DHL ( 510 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)Исто така Мож

XXS=36 XS=37 S=38 M=39L=40 XL=41 2 XL=42 3 XL=43 4 XL=44

Повратни информацииНие сме посветени на обезбедување на вас со Најдобра Услуга на Клиентите и Квалитет

вклучува : врвотТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главн

Детални Функција : 100% сосема нов, со ознака, пакување со opp вреќа боја : како на Сликата покаже Материјал :

Добредојдовте на Ерик Компанија ПродавницаМногу Важно : Кога ќе се направи ред, ве молиме оставете ги по

вклучува : врвотТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главн

Детални Функција : 100% сосема нов, со ознака, пакување со opp вреќа боја : како на Сликата покаже Материјал :

Please wait...