0
clear
  • Оригиналниот Xiaomi Прочистувач На Воздух Филтер Делови Во Прилог На Particulate Matter Ефикасно Издание
  • -20%
  • -20%
Оригиналниот Xiaomi Прочистувач На Воздух Филтер Делови Во Прилог На Particulate Matter Ефикасно Издание

Оригиналниот Xiaomi Прочистувач На Воздух Филтер Делови Во Прилог На Particulate Matter Ефикасно Издание

DEN 2894.88

Количината на стоката
Тековен

по добивањето на пратката во 7 дена, можеме да го прифатиме за да се вратите назад и да се вратат без било каква причина;Повеќе од 7 дена, ние ги доставуваме гаранција за поправка или замена; 2. Руски Купувачот руската политика , ве молиме потврдете го вашето име и презиме . Боја на Екранот и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет на нашите достапните производи 2. Пакет Ние гарантираме производите се 100% оригинални , но производителот има право да го измени тоа ,па изгледот и пакувањето дизајн може да се промени без претходна најава, во исто време ние исто така ќе не презема никаква одговорност 7. Обработка на Време од Три дена, празници се одложи автоматски 14. За време на Испорака од 60 дена Долго внатрешни превозот е под влијание на многу неочекувани работи , ако производите не пристигне во 60days , ве молиме ги споделите со нас да се прошири на заштита на време или враќање на Клиентите Внимание :
. Помош Центар :
Вид На Совети : 1. Овластување Ние се Xiaomi службен овластени продавачот, Сите наши производи се оригинални , може да се провери на Xiaomi официјална веб-страница 8. Појавата на Производи слики за повикување само, предмет на нашите производи достапни 5. за надворешното пакување, ние гарантираме производите се 100% оригинални , но производителот има право да го измени тоа ,па изгледот и пакувањето дизајн може да се промени без претходна најава, во исто време ние исто така ќе не презема никаква одговорност; 4. кога ќе примите пратката, со цел да се заштити вашите интереси, ве молиме бидете сигурни да снимате видео кога се отвора пратката, па ако стварта е изгубена, или пакување изглед е оштетен, купувачот може да обезбеди доказ за време. Тежината врз Основа на конкретна компанија и на нашите тежина резултат пред испратени 4. Надворешниот Пакет во добра состојба, но на производот, продажба на мало пакет со истиснување деформација, но не влијае на производот употреба, тоа е нормално.

Детални карактеристики

Карактеристики:
Далечински Управувач,Слот
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Канали:
2 канали
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
жиро:
ништовни
Скала:
1
Број На Модел На:
ништовни
максимална брзина:
xiaomi

Слични производи

00 k HzLF антена : 27 Службен викиProxmark3 службен вики (нова)Proxmark3 службен вики (стариот)На Proxmark покажа себеси да

Опис : Бренд : Flycolor БЕК Тип : Нема БЕК Бр на ќелија : 24 S / Постојан струја : 30 A / 20 A Моментален струја : 40 A / 30 A

Оригиналниот Xiaomi Mijia Smart E14 LED Сијалица и Топло Бела Светлина За Xiaomi Smart Home Комплет Безжичен Wifi Контрола од

За превозот погодност, производот е во unassembled Ако не сте задоволни со нашите производи, pls контактирајте

Оригиналниот Xiaomi Mijia Безжичен Прекинувач Куќа Контролен Центар Интелигентни Мултифункционален Smart Home У

Спецификации : Бренд : Xiaomi Пенкало Тип : Метал Мулти Функција Пенкало Швајцарија увезени рефил : мазна пи

Моќта дискови вода и паста за заби пена за формирање на пулсот сила за ефикасно чистење на забите празни

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Можете да го далечинскиот управувач на RF 433 MHZ уред Sonoff испраќа податоци за cloud

Спецификации : Телото Должина : 35 мм Завртка Тема : M3 Материјал : алуминиум Боја : Црвена,Црна,Златна,Deep Blue

Производ Вовед : 18 DOF хуманоидни роботи, главно, се состои од главата, торзото, две раце, две нозе...

Производ големина : 50x50x56mm 11 Режим на конекција : Wi Fi 802 Поддршка на движење и звукот откривање, открива ча

Спецификација : Постојана Струја : 20 AБЕК : никојLipo : 2s 4sПрограмирање : ДаТежина : 4g(без кабел)Големина : 27x 2

Тоа е контролен центар на Zig Bee насловна автоматизација уреди, кои можат да работат со сите Zig Bee сензори и

Истакна:ако Сакате да го користите Broadlink Стан контрола дом на светлината,мора да се користи со Broadlink рм

Надворешниот Пакет во добра состојба, но на производот, продажба на мало пакет со истиснување деформаци

Контрола на вашиот ТВ со вашиот паметен телефон, преку интернет6.Ние се добие на ЕУ / велика БРИТАНИЈА / С

Вовед : На gripper е направен на задебелена тешко алуминиумска легура, практични и со елегантен изглед, gripper

4 GHz)Оперативен Поврзани Со Влажност≤85%Температурата На Работа0°C~55°CПотрошувачка На Енергија≤1.5 gВлезе

Царински Даноци за Да ги избегне високите даноци , сите наши производи ќе ги прогласи вредност пониска о

5 mm contoured зафат за супериорна удобност и контролаКорисна стигнале и rotatable дизајн, лесен за употребаСитем

Xiaomi Mijia Honeywell Оган Аларм Детектор, Aqara Zigbee Далечински Управувач Коишто Се Слушаат ИВизуелен Аларм Notication Р

Answer : ___________________________ Note : SP3 S се исти изглед со SP3 освен енергија метар функција , За зачувување CE ,ROHS,3 C сер

Оригиналниот Xiaomi Mijia Безжичен Прекинувач Smart Home Mijia се Префрлите на Контрола Центар Мултифункционален У

Не секој природен латекс во можност да ја преземе својата првобитна форма по извртување Кога ние сме со

Flysky FSA6 2.4 G 6 CH Примачот За Flysky Предавателот Контролер FSI10 FSI6 FSI4 GT2 E GT2 F GT2 G2.4 GHz AFHDS 2 A систем 2.4 G начини : Авто

Please wait...