0
clear
  • DWCX Висок Квалитет Стабилна 14Pcs / Set Метал Гума Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет КСУ-07317 за Хонда CR125R 2000 2001
  • -20%
  • -20%
DWCX Висок Квалитет Стабилна 14Pcs / Set Метал Гума Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет КСУ-07317 за Хонда CR125R 2000 2001

DWCX Висок Квалитет Стабилна 14Pcs / Set Метал Гума Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет КСУ-07317

DEN 743.52
DEN 647.00

Количината на стоката
Тековен


Нови Carburetor Хидрати Обнова Поправка Поставени Комплет одговара за Хонда CR125 R 2000-2001
Состојба : 100% нови Боја : Злато & Црно-Сребрен Материјал : Метал & Гума Производителот Дел Број : КСУ-07317 Објект се вклучени : 1 x carburetor поправка полнење 14 компјутери Компатибилен Со : одговара за Хонда CR125 R 2000-2001
Ова Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И Вистински
Функција :
1) Според фабричките спецификации.
2) Совршено одговара на оригиналот.
3) Лесен за инсталација.
4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Детални карактеристики

Бренд Име:
DWCX
Тип На Објект:
Carburetor
Објектот Тежина:
53g
Материјал Тип:
метал & гума
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност.
боја:
Злато & Black & Сребро.
Објектот се вклучени:
1 x carburetor поправка полнење 14 компјутери
Компатибилен:
одговара за Suzuki Quadrunner 500 LTF500F 4x4 1998-2002

Слични производи

Carburetor Хидрати Линија Цевка цевка Цевки 5мм х 8мм 2 M Црвена Скутер АТВ Kart МотокросСпецификација : Овој про

новата замена мопед / џеб велосипед carburetor копирани од Dellorto ША 15mmСобере многу мопедиTomos, Garelli, Motobecane, Morini о

100 X УНИВЕРЗАЛНА Пластични Внатрешно Гориво Гас Филтри Гас Гориво Филтер 50 90 110 150 250 Кинески СКУТЕР Оди Kart

Carburetor Поправка Комплет Хидрати Обнова на поставување одговара за Хонда Надзорник 450 TRX450 ES / S 19982003 ♦ СПЕЦ

СЕНЗОР за ГОРИВО НИВО за ЈАМАХА YBR125 5 VLСпецификација : Производ како што е прикажано на сликата.Совети : 1.

нови ОЕМ замена мопед / џеб од Dellorto одговара carburetor PHVA17.5mm Копирани од DELLORTO PHVA И ако ви треба голема количи

ZSDTRP PWK 24 26 28 30 32 34 36 38 40 mm KEIHIN KOSO Мотоцикл Carburetor Carburador Поправка Комплет Со Резервни Авиони Поставува

Ве молиме контактирајте со нас преку email во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме Ние секогаш имаат попус

MZ125 CARBURETOR MZ150 CARBURETORMZ ETZ 125 TS 150 Vergaser 24 N2 за Моторни TS150 ETZ150 (НПДTyp) Carburetor NeuMZ ETZ125 ETZ150 TS125 TS150 24 N2 (НПДTyp) Komplett Neu...

18mm PD18 J carburetor за Qingqi QM50 QT6 A QM50 T10 A RS400 RS450 RS460 4 T 139 QMB / 139 QMA Спецификација : PD18 J стандард carburetor дијаметар 18mm + 80

НОВИ Carburetor за ХОНДА TRX 70 ATC70 CT70 C70 FOURTRAXCarburetor(17 MM),се вклопуваат со 38 MM филтер за воздух,заедно со масло прек

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информаци

YM Скутер Височество YP250 carburetor Гума печат за полнење , сет од 5.5 долари Ако ви се купат две или повеќе ќе им

Висока Јачина на звук Масло Пумпа За Хонда Z50 CT70 1988Up XR50 XR70 CRF50 CRF70 Сите ГодиниДетали За Производот : за ХОН

Директно замени за многу брендови на atv настана и Нечистотија ВелосипедиТоп холт проред : 48mmДоза дијаме

PD24 J carburetor & 42mm високи перформанси филтер за воздух & модифицирани колектор за GY6 125cc 150cc 152 QMI 157 QMJ АТВ Скуте

Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.Ако објект

Одговара : Одговара за MIKUNI KEIHIN ОКО KOSO 28mm 30мм CarburetorНе го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, С

Ние сме ОЕМ! Голема количина добредојдовте да контактирате со нас!Состојба : 100% Сосема НовПакет : 1 Сет(к

Јас бев во слика, означени детални димензија, ве молиме внимателно да ги споредуваат со големина на дел,

* Сосема Нов и Висок КвалитетДел Големина На : клипот дијаметар 22 MM,Клипот висина 45 MM,Главната маслоpin изл

Please wait...