0
clear
  • 25*30мм 220V 80W Нерѓосувачки Челик Мика Бенд Грејачи Електрично Греење Елемент за Пластични Вбризгување на Машина
  • -20%
  • -20%
25*30мм 220V 80W Нерѓосувачки Челик Мика Бенд Грејачи Електрично Греење Елемент за Пластични Вбризгување на Машина

25*30мм 220V 80W Нерѓосувачки Челик Мика Бенд Грејачи Електрично Греење Елемент за Пластични Вбризгување на

DEN 710.40
DEN 611.00

Количината на стоката
Тековен


Сите Прикажува Само за Малопродажната Цена, Масовно Купување Добредојдовте да Контактирате со нас за Детали
Спецификација : Име на Производ Бенд Грејач Напон 220 V Моќност 80 W Бенд Големина 25 × 30мм(Внатре Кол.*H) Главни Материјали од не ' Рѓосувачки Челик, Керамички Издржи Температура 300 °C -400 °C Тежина 66g/pc Пакет 4pcs Бенд Грејач
Answer : ___________________________ Note :
Ако ви треба 110 V или 380 V , ве молиме забелешка во ред. Ако без никаква забелешка, пратката ќе бидат уредени како 220 V.
Прилагодено :
Бендот грејач може да се прилагоди според вашето барање. Но, ве молам да им понуди на вашето барање, вклучувајќи :
Напон/Енергија/Бендот Димензии(Д/H)
Покрај тоа, Постојат некои големини за вашиот избор, ве молиме кликнете на големина за вашата е потребно. Големина (Внатре Кол.*H) Напон Моќ Големина (Внатре Кол.*H) Напон за Напојување 220 V 60 W 220 V 190 W 220 V 80 W 220 V 240 W 220 V 70 W 220 V 260 W 220 V 90 W 220 V 290 W 220 V 100 W 220 V 190 W 220 V 120 W 220 V 210 W 220 V 130 W 220 V 260 W 220 V 150 W 220 V 310 W 220 V 90 W 220 V 150 W 220 V 100 W 220 V 200 W 220 V 120 W 220 V 230 W 220 V 140 W 220 V 260 W 220 V 150 W 220 V 290 W 220 V 170 W 220 V 310 W 220 V 200 W 220 V 340 W 220 V 120 W 220 V 370 W 220 V 140 W 220 V 310 W 220 V 150 W 220 V 370 W 220 V 170 W 220 V 270 W 220 V 190 W 220 V 300 W 220 V 210 W 220 V 330 W 220 V 130 W 220 V 400 W 220 V 170 W 220 V 470 W 220 V 200 W 220 V 220 W 220 V 220 W 220 V 570 W 220 V 240 W 220 V 380 W 220 V 150 W 220 V 610 W 220 V 170 W 220 V 320 W

Детални карактеристики

боја:
AC 220 V, AC 380V, AC 110V
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
25*30мм
Примена:
Мика Бенд Грејач
Номинална Напон:
Други
Напон:
220V
моќност:
80W

Слични производи

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Па

6 V нисконапонски исклучување напон Гел / Запечатени / Поплавени : 11.25 време на номинална струја за 60 секун

Ако можете да не контактирате преку друг метод, ќе има одредено задоцнување за одговор.Повратни информа

Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониск

7 до 15 работни дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU де

степенОпсег на колекторот мерење на температура : 10~220 Cel Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме Па

Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот Wholesales Alibaba адреса ве молиме да ја потврдува вашата адре

Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек Купувачот е одговорен за сите прев

На тврда подлога како база треба да се наоѓа на северниот дел на станбени отворен, заминаа, рамно место.3

2 V Литиум Железо Фосфат Полнење на Батеријата / 16 V Соларни Регулатор на Полнење со DIP Прекинувач Characteritics

Ние се грижиме нашите ценети клиенти степен) за сончев колектор (силиконски кабел≤280 Cel степен Вода дока

EMS изразат испорака обично трае 37 работни дена во зависност од земјата доставени до.Ве молиме контактир

Повратни информации : 1 Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.PWM регулатор с

***** Опис : *****12 V 24 V 20 A соларен контролер за полнење соларни panels12 V или 24v авто работа 20 A Преполнувањето заш

Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела зема 730 дена да брод на светот Превозот цена и рак

EMS изразат испорака обично трае 37 работни дена во зависност од земјата доставени до Ние зависи од нашите

Please wait...