0
clear
  • Најлон Тактички 27 Пушка Bandolier Лов Воена Армија 12 Мерач Акции Муниција Носителот Појас Прашка со Заштитен Појас Поддршка
  • -20%
  • -20%
Најлон Тактички 27 Пушка Bandolier Лов Воена Армија 12 Мерач Акции Муниција Носителот Појас Прашка со Заштитен Појас Поддршка

Најлон Тактички 27 Пушка Bandolier Лов Воена Армија 12 Мерач Акции Муниција Носителот Појас Прашка со Заштитен

DEN 939.84
DEN 480.00

Количината на стоката
Тековен


Најлон Тактички 27 Пушка Bandolier Лов Воена Армија 12 Мерач Акции Муниција Носителот Појас Прашка со Заштитен Појас Поддршка
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Висока густина најлон.
Многу издржливи и разноврсна тактички појас ловци.
Држете 27 школки (12, ).
Перница подлога внатрешноста.
Издржливи двојно-клипот за заклучување.
бендот големина е прилагодени кон внатре.
детали :
Тежина : 175 грама
Боја : мет црна
Должина : 30 "50"
Дебелина : 3 "
Големина : Прилагодлив
Плаќање
Враќање
1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен горенаведените
испорака
1.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме.
2.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
2. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!

Детални карактеристики

Применливи Луѓе:
Универзална
Материјал:
Најлон,Платно
Број На Модел На:
тактички појас
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Боја:
Маскирна

Слични производи

Нормално имаме стока во парк, ние можеме да брод тоа да се спроведе во 1 2 дена,Ако ние не испрати во 2 дена

Добредојдовте на Големо и Мало Dropship Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Ж

Одлично за статистика лица 2 Помага поддршка, утеха & ублажување на болки & болки.ја ублажат болката и да

Ви благодариме за разбирањето!Ви благодариме за избере Месечината Шлем! Месечината Шлем има искусен ме

Одбојка Работи Кошарка Човек Жените Не Се Лизга Фитнес Јава Еластична Најлон Спортски Дише Коленото Вл

Ако Ви се Допаѓа Овој Објект,ве Молиме Да Го Додадете во Вашите "Wish List",Доколку Ви се Допаѓа Нашата Продав

ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ ЗА ГАРАНЦИЈА : 1 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправ

5 cm)M (Handbreadth Широк 7 Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа, Ако не се добие одговор во текот на овој период,

Опис на производотМеки и удобни, добро се чувствуваат,фина изработка, исклучителна ударБоја : розова, цр

2016 Висок Квалитет Против пролизгување Апсорбира Потта Еластичен Рекет Рекети Над Зафат Overgrip се Тркалаа

1%НаплатаАко треба да се избере EMS,ве молиме контактирајте со нас.2%НаплатаКанадаТочка Пристигна Сооднос

1 , катарза температура на вода за 40 , мека , лесна грижа , не може да хлор лебди мал дел чувствителни за да

Naturehike Глуждот Поддршка Погоден за : Топката Игри,Трчање,Фитнес Големина : S : 15.220.3 cm M : 20.325.4cm L : 25.430.5cm XL : 30.53

Ако вашата нарачка количина надвор ние наведени се надевам дека можете да контактирате со нас и нека им

Русија / Украина Купувачот Бидејќи на руската / Украина политика , ве молиме потврдете го вашето целосно

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Ви благодариме!!!1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот перио

net / en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) 3 Но, поради различни политики во различни земји, не мож

Технички ПодатоциОд школкаPP материјалЛагерA црна ткаенина блиску до школкаБ отпорност на СТП,цврстина

1 PCS Зима и Топло Коленото Заштитник Коленото Еластична Подлога Олеснување Спречи Артритис Коленото Guard

2017 Дише Назад Поддршка на Мажите И Жените Назад Рамо Држење Пенкалата Спортски Безбедност Neoprene Назад По

Напомена : ПОВЕЌЕ Од 10$ ,ние ќе ја испрати од epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух MailПомалку Од 10$ ,ние ќе

Emersongear Сончање Стакло Очила Додаток на Замена на Очила Резервен Дел За БРЗ Заштитник Очила Шлем бесплат

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка 2) според големината на лузна, се сече парче од форм

Боја Прикажување и светлина на пука ќе влијае на бојата на производи, слики за повикување само, предмет

Emerson БРЗО Шлем додатоци : ШЛЕМ ЖЕЛЕЗНИЧКИ АДАПТЕР СЕТБоја : Црна, ДЕ FGСледната стока само за шоу Не вклучу

Планинарски Шлем Integrallyукрасениот Маратон Шлем CE Сертификација Материјал, ABS+EPS1 Спецификација : Големин

Emerson БРЗО Шлем додатоци : ШЛЕМ ЖЕЛЕЗНИЧКИ АДАПТЕР СЕТБоја : Црна, ДЕ FGСледната стока само за шоу Не вклучу

Возрасни спорт силен оклоп вест ски Возрасни назад поддршка мотоцикл заштитна опрема Кроскантри зашти

100% Пари Гаранција За Враќање На! Се чувствуваат слободни да се врати во рок од еден месец на купување...

Please wait...