0
clear
  • за Форд Екскурзија 2000-2005 2WD Само не 4WD Auto Заден Прозорец Лифт Поддржува Шок Гас Кочење
  • -20%
  • -20%
за Форд Екскурзија 2000-2005 2WD Само не 4WD Auto Заден Прозорец Лифт Поддржува Шок Гас Кочење

за Форд Екскурзија 2000-2005 2WD Само не 4WD Auto Заден Прозорец Лифт Поддржува Шок Гас Кочење

DEN 1486.56
DEN 1353.00

Количината на стоката
Тековен

Апликации : се Направи Модел Submodel Година Мотор Тело Стил Забелешка за Форд Екскурзија База 2000-2005 Сите Мотор Спорт Комунални 2 Тркала Само за Форд Екскурзија Еди 2000-2005 Сите Мотор Спорт Комунални 2 Тркала Само за Форд Екскурзија Ограничен 2000-2005 Сите Мотор Спорт Комунални 2 Тркала Само за Форд Екскурзија XLS 2000-2005 Сите Мотор Спорт Комунални 2 Тркала Само за Форд Екскурзија XLT 2000-2005 Сите Мотор Спорт Комунални 2 Тркала Само
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина (инчи)14.72
Компресирани Должина (инчи)9.25 Локација : Заден Прозорец, во Задната Лева и Десна
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Детални карактеристики

Другиот Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Земја/Регион на Производство:
CN
Производителот Дел Број:
GSFT0032-2
Бренд Име:
XIANGSHANG
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
14.72 INCHES
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Поставување на Возило:
заден прозорец
Специјални Функции:
NA
Материјал Тип:
метални+пластика
Објектот Висина:
8 CM
Објектот Ширина:
18 CM
Објектот Тежина:
0.5 KG
Тип На Објект:
Моторот Bonnets
Екскурзија-Година:
2002, 2000, 2001, 2003, 2005

Слични производи

висок квалитет на управувачкиот систем моќ им помогне на пумпа 4 E0145155 N користи за ауди A8 4 E 4.2 quattroОбјекто

Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање.Превозот со авион или по море.EMSЗа мала те

autoparts за автомобил Задната Суспензија Воздух Пролет II 1 C2022 резервни делови за автомобилската за автомоб

Апликација За 19961999 Година Infiniti I30 База Седан 4Врата На Предната ХаубаЗа 19961999 Година Infiniti I30 Т Седан 4Врата

94 / 114 / 144[ЗАДНИТЕ]MONRONE717262725CB0009ОЕМ 143585613828261381906138282913973927197398

65 Локација : задната врата на Врата, на задното Лево и ДесноАпликации : за 19761977 Dodge Aspen База Вагон 4задната

Пред Право ОЕМ Воздушна Суспензија Воздух Шок Кочење Случај За Audi A8 QUATTRO 20042010 OE#4 E0 616 040 T / 4 E0 616 040 AFОЕМ : L 4 E

Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција ако објектот е неисправен или не работа

56110PAAA01 авто додатоци серво волан пумпа одговара да accord2.3 9802 CG5Објектот спецификитеБренд Име : topmomotaТип : с

Апликации : за 19952000 Chevrolet Cavalier LS Конвертибилна 2Вратата на Багажникотза 19841985 Chevrolet Cavalier Тип10 Кабриолет 2В

Пакување & Испорака Пакување Детали : Картон или да ги следат потребите на клиентите Испорака Детална : 35

.Поставување на Возило : Лево, Десно, НапредОЕМ# 52037849.Производот Одговара за Одговара за Jeep Cherokee 9395 Одгов

ВИСОКОCOMFORTABILITY СЛУЧАЈ ЗА МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W221 S КЛАСА 4 MATIC ПРЕД ПРАВО ВОЗДУШНА СУСПЕНЗИЈАОЕМ : Р : 2213200538 2213200038

ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса и detal.сите детали се accordong на вистинскиот објект кога до

Ве молиме да соработува превозот превозникот за Царинење, ако е потребно поради разликите во царинскат

НАСЛОВ : Задните Camber Оружје за Полнење ОДГОВАРА ЗА Хо*da надвор од civ*c 20062010 FG ФА Сите МоделиБОЈА : ЦРВЕНА,СИ

Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.Пакет се вклучени : 2 парчиња Автомобил Авто Амортизери

EMSЗа мала тежинаПредност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 715 дена.Плаќање термини како п

Објектот ќе биде предаден во 13 работни дена по приемот на плаќање2.Апликации : за 2008 година, Chevrolet Impala 50Го

Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде м

Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 37 работни

Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција ако објектот е неисправен или не работа

Примена на Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА FIAT SEDICI 1.6 16 V M16 A 1586 88 120 Затворени OffRoad Возило

професионална производителот автомобил серво волан пумпа MB501385 MB540001 MB636555 одговара на мицубишиОбјектот

Ако било кој дел е потребно да се биде заменет по производ е користена подолго време,ние ќе ви помогнеме

Modeles Одговара : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" Бора MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK4 19982006 "ФОЛКСВАГЕН" Буба

Please wait...