0
clear
  • за Saab 9-5 YS3E Вагон Седан 1998-1999 2010 Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Рамења Подигнете го Поддржува
  • -20%
  • -20%
за Saab 9-5 YS3E Вагон Седан 1998-1999 2010 Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Рамења Подигнете го Поддржува

за Saab 9-5 YS3E Вагон Седан 1998-1999 2010 Авто Хаубата Худ Гасни Амортизери Шок Рамења Подигнете го Поддржува

DEN 1624.80
DEN 1478.00

Количината на стоката
Тековен

Апликации : Направи Модел, Модел Година, Серија Мотор Тело Стил за Saab 9-5 2.3 т 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Седан за Saab 9-5 2.3 т 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Вагон за Saab 9-5 Аеро 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Седан за Saab 9-5 Аеро 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Вагон за Saab 9-5 Лак 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Седан за Saab 9-5 Лак 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Вагон за Saab 9-5 База 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Седан за Saab 9-5 База 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Вагон за Saab 9-5 Линеарна 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Седан за Saab 9-5 Линеарна 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Вагон за Saab 9-5 SE 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Седан за Saab 9-5 SE 1998-2010 YS3 E Сите Мотор Вагон
Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 763mm
Компресирани Должина : 438mm Локација : Хаубата, Пред Лево и Десно
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Гасни Амортизери Пролет Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-3 работни дена по приемот на плаќање
2.Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Epacket/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната за бесплатен превозот.
3. Тоа секогаш е За 12-35 Работни дена за да стигнат до, некои земји ќе потрае малку подолго време.
4. Можете исто така да изберете го изразат ако ви треба нашиот објект наскоро, обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Детални карактеристики

Земја/Регион на Производство:
CN
За Возило Брендови/Модел:
Saab
Бренд Име:
XIANGSHANG
Објектот Висина:
2 CM
Осветленост Дел Број:
Гасни Амортизери
Објектот Должина:
76.3 cm
Објектот Ширина:
2 CM
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
за Saab 9-5 YS3E Вагон Седан 1998-1999 2010
Материјал Тип:
метални+пластика
Производителот Дел Број:
GSOT0020-2
Тип На Објект:
Гасни Амортизери Подигнете Го Поддржува

Слични производи

Пред Право ОЕМ Воздушна Суспензија Воздух Шок Кочење Случај За Audi A8 QUATTRO 20042010 OE#4 E0 616 040 T / 4 E0 616 040 AFОЕМ : L 4 E

autoparts за автомобил Задната Суспензија Воздух Пролет II 1 C2022 резервни делови за автомобилската за автомоб

Апликации : Направи Модел Submodel Година Мотор Тело Стил за Chevrolet Camaro База 19932002 Сите Мотор Конвертибилна за

професионална производителот автомобил серво волан пумпа MB501385 MB540001 MB636555 одговара на мицубишиОбјектот

Апликации : за 19952000 Chevrolet Cavalier LS Конвертибилна 2Вратата на Багажникотза 19841985 Chevrolet Cavalier Тип10 Кабриолет 2В

Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција ако објектот е неисправен или не работа

За Audi A6 C6 4 F Airmatic Суспензија Компресор Воздушна ПумпаПогодни за : Audi A6 C6 4 F 20042011(Compatability е само за референц

Апликација За 19961999 Година Infiniti I30 База Седан 4Врата На Предната ХаубаЗа 19961999 Година Infiniti I30 Т Седан 4Врата

висок квалитет на управувачкиот систем моќ им помогне на пумпа 4 E0145155 N користи за ауди A8 4 E 4.2 quattroОбјекто

Околу 1235 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае

Пакување & Испорака Пакување Детали : Картон или да ги следат потребите на клиентите Испорака Детална : 35

Враќање&гаранција : Ние обезбедуваме половина година гаранција ако објектот е неисправен или не работа

EMSЗа мала тежинаПредност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 715 дена.Плаќање термини како п

Ве молиме да соработува превозот превозникот за Царинење, ако е потребно поради разликите во царинскат

Ако враќањето не е предизвикана од страна на квалитетот на производот ,но направи договор со нас за враќ

Please wait...