0
clear
  • Сектор Форма Етиопската Свадба Златен Прстен За Жените 24k Златна Боја Слободни големина Прстен Африка/India/Кенија/Блискиот Исток Објект
  • -20%
  • -20%
Сектор Форма Етиопската Свадба Златен Прстен За Жените 24k Златна Боја Слободни големина Прстен Африка/India/Кенија/Блискиот Исток Објект

Сектор Форма Етиопската Свадба Златен Прстен За Жените 24k Златна Боја Слободни големина Прстен Африка/India/Кенија/Блискиот

DEN 264.00
DEN 238.00

Количината на стоката
Тековен

Пакет : 1 desigh, 1 торба, OPP вреќа. Повод : Годишнина,Свадба,Ангажирање,Подароци,Партија. Испорака :
Ние ќе испрати производи во 2-4 дена по исплата потврди
Epacket : 10-15 работни дена за САД
Кина Пост Воздух Mail 20-45 работни дена да повеќето земји
Хонг Конг Пост Ail Mail 15-30 работни дена да повеќето земји
Најголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHL Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Големината или Одговара на Прашањата : Повеќето од нашите предмети се рачно изработени, на готови предмети можеби се разликуваат од околу 1-3cm во одредени мерења. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Сектор Форма Етиопската Свадба Златен Прстен За Жените 24k Злато Позлатен Слободни големина Прстен Африка/India/Кенија/Блискиот Исток Објект ≥4 КОРИСТЕТЕ Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Epacket(САД) или Ali Express Стандард Превозот Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Цврсти. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди е да сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Adixyn
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Површината Ширина:
29mm
Земја:
Индија/Етиопската/Африка/Нигериската/Израел/Арапски

Слични производи

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрај

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

3Хонгконг Пост Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект специјално! Тоа е многу поп�

ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

Тоа обично трае 37 работни дена за испорака Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Дијамант Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(

Злато ПозлатенУдобноста ОдговараВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршув�

ви благодариме и имаат голема нов години!не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет н�

Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Ние ќе се обидеме �

Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате Осигурај�

Гравирање Услуга1.Можете engrave име или лого на прстенот? Да,ние може да engrave зборови / едноставен знак Тука

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 100% Чиста 925 Sterling Silver Двоен Пресврт Прстени За Жените Едноставен Дизајн Biker Црна Т

Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Леге�

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с�

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака.Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен кв�

Please wait...