0
clear
  • USTAR 7mm ААА Кубни Циркони свадба Прстени за жените Сребрена боја Кристали ангажман женски прстени Anel Bague femme накит за подарок
  • -20%
  • -20%
USTAR 7mm ААА Кубни Циркони свадба Прстени за жените Сребрена боја Кристали ангажман женски прстени Anel Bague femme накит за подарок

USTAR 7mm ААА Кубни Циркони свадба Прстени за жените Сребрена боја Кристали ангажман женски прстени Anel Bague

DEN 217.44
DEN 120.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
6251
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
USTAR
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони

Слични производи

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

Ви благодариме!Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Контакт с

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Дијамант Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена

ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2

Тоа обично трае 37 работни дена за испорака Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 sterling silver прст прстени за жените / Grils Материјал : 925 sterling

Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 100% Чиста 925 Sterling Silver Двоен Пресврт Прстени За Жените Едноставен Дизајн Biker Црна Т

Материјал : 925 Sterling SilverБоја : СребренаПакет : 1pc / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Леге

Злато ПозлатенУдобноста ОдговараВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршув

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Леге

ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!

Please wait...