0
clear
  • JEXXI Кул Црн Бел Правоаголник Кристал Партија Клуб Накит Додаток 925 Печат Sterling Silver Жени Мажи Прст Прстени
  • -20%
  • -20%
JEXXI Кул Црн Бел Правоаголник Кристал Партија Клуб Накит Додаток 925 Печат Sterling Silver Жени Мажи Прст Прстени

JEXXI Кул Црн Бел Правоаголник Кристал Партија Клуб Накит Додаток 925 Печат Sterling Silver Жени Мажи Прст

DEN 291.84
DEN 184.00

Количината на стоката
Тековен

JEXXI Моден Дизајн Свадба Bijoux Jewerly Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени 3.00 JEXXI Мода Портокал CZ Дијамантски Прстени За Дама Луксузни Накит 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени За Жените 2.40 JEXXI Големина 6/7/8/9 Жените Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени Мода Накит 3.25 JEXXI Висок Квалитет Круг Сина Кубни Циркон 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Ангажман Прстен Поставите Мода Jewerly 4.75 JEXXI 2016 година Нови Модни Класичен 925 Sterling Silver Кристално Бела Свадба Прстени Сет За Жените Bijoux Булчински Jewerly 6.75 Нови Пристигнување Круг Сина CZ Кристал Прстен За Жените Бренд 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Bague Bijoux Femme Накит 4.50 JEXXI Луксузен Дизајн Сина CZ Дијамант Партија Прстен Мода Домот 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени За Жените 2.25 JEXXI Топла Продажба Модни 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Прстени За Жените Накит CZ Дијамант Ангажман Прстен Накит за Подарок 3.25

Детални карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
R76600
Бренд Име:
JEXXI
Површината Ширина:
1
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слични производи

Материјал : 925 Sterling SilverБоја : СребренаПакет : 1pc / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни

Злато ПозлатенУдобноста ОдговараВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршув

Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема

ви благодариме и имаат голема нов години!не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет н

JEXXI Моден Дизајн Свадба Bijoux Jewerly Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени 3.00 JEXXI Мода По

ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 100% Чиста 925 Sterling Silver Двоен Пресврт Прстени За Жените Едноставен Дизајн Biker Црна Т

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 sterling silver прст прстени за жените / Grils Материјал : 925 sterling

Ви благодариме!Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Контакт с

Please wait...