0
clear
  • Расположение Прстен
  • -20%
  • -20%
Расположение Прстен

Расположение Прстен

DEN 48.00
DEN 34.00

Количината на стоката
Тековен

Големина : за 6mm во ширина,U избор дијаметар големина Големина Референца 6 size=16mm со дијаметар од 7 големина=17mm во дијаметар 8 големина=18mm со дијаметар од 9 size=19mm во дијаметар 10 големина=20mm со дијаметар од 1. Цел , БЕЗ Следење
2. Цел>=5 ,со следење на број и Меѓународниот превозот информации Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,или Epacket (САД) И други Превозот Метод, Може да се следи Со следење на број и Меѓународниот превозот информации 3 . цел >=$150/ $200 ,со бесплатен превозот од EPACKET,DHL EMS ,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,Патарина (САД, Австралија и поголемиот дел од Европа) и така натаму може да се јавите до мене за повеќе информации

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
Г-XDT
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Срцето
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
BINQINGZI
Функција:
прстен
Компатибилност:
Pendant
Стил:
Романтични

Слични производи

Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки.Ве молиме не го напушти негативна или не

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

Тоа е толку убава и најдобро за вашата сакана ,Нели? Виене може да м iss тоа!Ве молиме имајте во предвид : ни

Опис : Изработка на плаќање кога ве Молиме известете ја вашата големина ,инаку ние ќе испрати size 8.Ние ќе

JEXXI Моден Дизајн Свадба Bijoux Jewerly Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени 3.00 JEXXI Мода По

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака.Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен кв

JEXXI Шарм Мода 925 Sterling Silver Целосна Кристал Шупливи Срцето Дизајн Прстен за Жените Булчински Свадба Партиј

Answer : ___________________________ Note : W e имаат некои Убави накит за промоција на продажба,тоа е навистина најниска цен

Тоа обично трае 37 работни дена за испорака Специјален дизајн и занаетчиски се направи само убава објект

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

ГО ПРЕПОРАЧУВАМ33543354 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Дијамант Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена

Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Ние ќе се обидеме

Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате Осигурај

Гравирање Услуга1.Можете engrave име или лого на прстенот? Да,ние може да engrave зборови / едноставен знак...

Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема

Секоја слика се земени од реалните на објектот ќе добиете.Сите на нашите предмети се стандардни рамен п

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,

Please wait...