0
clear
  • JEXXI Симпатична Срцето Свадба Прстени За Дами 925 Sterling Silver Мода Накит Со Врвен Квалитет CZ Жените трговија на Големо
  • -20%
  • -20%
JEXXI Симпатична Срцето Свадба Прстени За Дами 925 Sterling Silver Мода Накит Со Врвен Квалитет CZ Жените трговија на Големо

JEXXI Симпатична Срцето Свадба Прстени За Дами 925 Sterling Silver Мода Накит Со Врвен Квалитет CZ Жените трговија

DEN 203.04
DEN 132.00

Количината на стоката
Тековен


JEXXI Шарм Мода 925 Sterling Silver Целосна Кристал Шупливи Срцето Дизајн Прстен за Жените Булчински Свадба Партија Прст Накит
Прстен големина : 6.7,8,9
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Никој
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
R74900
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JEXXI
Функција:
Никој
Површината Ширина:
Види детали
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Види детали

Слични производи

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака.Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен кв

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака.3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(

Бренд : USTARПредмет Тип : Четири Clow Симулирани Дијамантски Прстени за жениГлавниот Камен : ААА+ Австрија К

Гравирање Услуга1.Можете engrave име или лого на прстенот? Да,ние може да engrave зборови / едноставен знак...

ви благодариме и имаат голема нов години!не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет н

Тоа е толку убава и најдобро за вашата сакана ,Нели? Виене може да м iss тоа!Ве молиме имајте во предвид : ни

Ви благодариме!Политика На Враќање : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Контакт с

Злато ПозлатенУдобноста ОдговараВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршув

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

JEXXI Моден Дизајн Свадба Bijoux Jewerly Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени 3.00 JEXXI Мода По

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука Специј

Please wait...