0
clear
  • JEXXI Трендовски Дигитални Стил Мажи Жени Прстени Мода Унисекс Накит Додаток 925 Печат Sterling Silver Прст Прстени Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
JEXXI Трендовски Дигитални Стил Мажи Жени Прстени Мода Унисекс Накит Додаток 925 Печат Sterling Silver Прст Прстени Бесплатен Превозот

JEXXI Трендовски Дигитални Стил Мажи Жени Прстени Мода Унисекс Накит Додаток 925 Печат Sterling Silver Прст

DEN 231.84
DEN 146.00

Количината на стоката
Тековен

JEXXI Моден Дизајн Свадба Bijoux Jewerly Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени 3.00 JEXXI Мода Портокал CZ Дијамантски Прстени За Дама Луксузни Накит 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени За Жените 2.40 JEXXI Големина 6/7/8/9 Жените Сина CZ Дијамант 925 Sterling Silver Жените Свадба Ангажман Прстени Мода Накит 3.25 JEXXI Висок Квалитет Круг Сина Кубни Циркон 925 Фунта Сребрена Свадба Бенд Ангажман Прстен Поставите Мода Jewerly 4.75 JEXXI 2016 година Нови Модни Класичен 925 Sterling Silver Кристално Бела Свадба Прстени Сет За Жените Bijoux Булчински Jewerly 6.75 Нови Пристигнување Круг Сина CZ Кристал Прстен За Жените Бренд 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Bague Bijoux Femme Накит 4.50 JEXXI Луксузен Дизајн Сина CZ Дијамант Партија Прстен Мода Домот 925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени За Жените 2.25 JEXXI Топла Продажба Модни 925 Фунта Сребрена Свадба Партија Прстени За Жените Накит CZ Дијамант Ангажман Прстен Накит за Подарок 3.25

Детални карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Жените
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
R76800
Бренд Име:
JEXXI
Површината Ширина:
1
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слични производи

Морска Школка бисер се природна боја бисери, кои се многу ретки.Ве молиме не го напушти негативна или не

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Леге

Тоа обично трае 1020 работни денови за испорака.Опис : Стоки класа : директни фабрика цена,исклучителен кв

Предмети Опис : Име : Африкански ѓердан, Африкански Монистра, Нигерија свадба Африкански бисер сетови, с

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспр

ГО ПРЕПОРАЧУВАМЧендлер 100% Чиста 925 Sterling Silver Двоен Пресврт Прстени За Жените Едноставен Дизајн Biker Црна Т

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инфо

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Контакт со нас на : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слобо

JEXXI 925 Фунта Сребрен Прстен Сет За Парови Кубни Циркони Дијамант Свадба Прст Прстен се Поставува За Жена

Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Ние ќе се обидеме

ќе cann пропуштајте ја!!! многу убава и модни елементи во нашата продавница ,може да се оди и да се погледне!

Топло Препорачувам ID : 6766Име : Европската Бренд 925 sterling silver прст прстени за жените / Grils Материјал : 925 sterling

Опис : Изработка на плаќање кога ве Молиме известете ја вашата големина ,инаку ние ќе испрати size 8.Ние ќе

Злато ПозлатенУдобноста ОдговараВи благодариме за вашето внимание!Ќе задоволството на Нашите Извршув

Бесплатен Превозот САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Русија, Бразил Топла Продажба 8мм 18 K Злато Купола Леге

Враќање УсловиМоже да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте з

ви благодариме и имаат голема нов години!не може да го пропушти тоа!Ние ви донесе на најдобар квалитет н

Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,

ако вашата нарачка над 250 ќе брод преку ЕМС или DHL за бесплатен превозот.Ние ќе брод во точка(а) во рок од 2

Please wait...