0
clear
  • Miaoduo Vestido де novia 2018 Нови Appliques Чипка бал Backless венчаница Сопствени Направени Принцезата Свадба облечи
  • -20%
  • -20%
Miaoduo Vestido де novia 2018 Нови Appliques Чипка бал Backless венчаница Сопствени Направени Принцезата Свадба облечи

Miaoduo Vestido де novia 2018 Нови Appliques Чипка бал Backless венчаница Сопствени Направени Принцезата Свадба

DEN 8304.00
DEN 4567.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојде
За Производот
За големината на табелата
За боја шема
За Превозот

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Воз:
Судот Воз
Назад Дизајн:
Backless
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
miaoduo
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Бисери,Чипка,Appliques
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
2016082304
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
За Бремени Жени:
No
Слика Тип:
Референца Слики

Слични производи

ЗабелешкаФустанот не содржат било кој додаток, како свадбен превез, ракавици, итн.Ако ви се допаѓа повеќ

Колковите = ? 4.ние не може да гарантирадека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го

Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што С

Рамо до половината =9 Должина рамо до рамо =10.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особе

Грб око / Грб дупка=_cm7.Вашиот објект е со големина што го наредил, но не и одговараФустани или облека кој

80 инчи) НИ Size 8 : (Големина M) Биста : 84cm(33.5 инчи) производ detaiЕкспрес начини : Кина Пост Воздух Пошта е бавен ,

започнетекрајотве молиме не заборавајте напишете го следново детали откако ќе го поставите цел, а пото

Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со на

Кога ќе се планирање да се купи овој фустан од нас, ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате тоа јасно

Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува,ние само може да наплата 50% ако сакате да

Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа зад

Beaded alibaba tienda ал por menor исклучување рамо венчаница топ 5 најнови 2018 vestido branco долго casamento personalizado Големина на

Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот

Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.Големина На Топ ЛиститеПроверете Боја на топ Ли

Ако постои било прашина,валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.Врати точка мора

ЗАБЕЛЕШКА : Ако сакате сопствени направени , ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а

ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се об

Можете да изберете методи ви се допаѓа кога ќе се направи исплата Природна Висина : Cm / 6 Инчи Наддавање е

Цената е за фустан само, за појавување на petticoat ќе биде потребно да се направи здолниште совршен...

1% НаплатаФранција го Оценувате (точка пристигна) 10.Враќање1 Ако сеуште не сте добиле одговор по 24 часа, в

Ние произведуваме Свадба се облекуваат, вечер фустани, деверуша фустани, мајка на невестата се облекува

Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина.Нема Враќање : Носи, Миризли

Please wait...