0
clear
  • 3/4 Ракави 2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка Appliques Чипка Краток Сива Вечерни Фустани Мајка Фустани За Свадба
  • -20%
  • -20%
3/4 Ракави 2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка Appliques Чипка Краток Сива Вечерни Фустани Мајка Фустани За Свадба

3/4 Ракави 2018 Мајката На Невестата Фустани Обвивка Appliques Чипка Краток Сива Вечерни Фустани Мајка Фустани

DEN 3312.00
DEN 3014.00

Количината на стоката
Тековен

Корисниците исто така може да се врати фустан со мерење на грешки, и ќе го примите рефундирање на куповната цена плус превозот и ракувањето со такси. Превозот времето е 3-8 дена. Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена A. За доброто на навремена испорака, тоа е длабоко ценети со вашиот вид обезбедување на денот на вашата свадба или на партијата во колона "цел забелешки" кога ќе продолжите со цел да проверете.
Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?
Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Нашата Фабрика Функција : 1. За да изберете стандардна големина, ве молиме љубезно укажуваат на САД, велика БРИТАНИЈА и во Европа Големина стандард јасно.
П : Може ли да цел овој фустан во различен стил/ткаенина/должина?
A : Секој фустан е внимателно да се скроени да одговараат токму она што можете да го видите на сликата, и за жал не можеме да го менувате стилот, должина или материјали на кој било начин.
П : Колку далеку однапред треба да јас цел мојот фустан?
A : прилагодувањето време за повеќето посебен повод и свадба партија фустани е 7business дена, но некои фустани со повеќе елаборат дизајни или детали може да потрае подолго за да се прилагоди.Ние силно препорачуваме да имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални со твоите под носат пред купување на било gown онлајн. Ако прилагодувањето трошоци надмине оригиналната цена на фустанот од 50%, ние ќе ги надомести само до износ,еднаков на 50% од фустан оригиналната цена. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн.

Детални карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Бренд Име:
HVVLF
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Силуета:
Обвивка
is_customized:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Appliques
Ткаенина Тип:
Сатенски

Слични производи

Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе Ако сте задоволни со нашите

Ако сакате да ја размена на објектот, треба повторно да платам за вториот превозот надомест Кога ќе го п

Овој вид на грешка и не може да се прифати за било враќа или размена.Б : ТНТ или DHL е сила за поголемиот дел

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мисли

Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации Времето во транзит : Транзит вр

Фустанот треба еден petticoat, па здолниште ќе бидат меки како слика, цената не вклучува,ако треба, ве молиме

Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.Ако сакате да разменувате објекти

Биста ( A ) =___инчи или cm Ако носите фустан со градник,ве молиме да носи градник кога ќе се измери.Колковите

Колку време е потребно за превозот време?A : EMS превозот време за 510 дена.Ако не сте во овие земји, што подо

Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен ф

Answer : ___________________________ Note : 1, За исполнување разни барања на различни купувачи, ние сме предмети во парк и о

(Ова е најширокиот дел на колковите, преку hipbone)4 Хип : _____CM (Половината на Нозе со пета ) : ____cm6.Поради време

Ве молиме исто така, се одложи за обработка на време на вашата нарачка.Цената е само за облека,не се вклу

Големина : Како сите наши фустани се ракапораби и клиентите скроени, на готовиот gownможе да се разликуваа

Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја Другите Бои се Достапни

Може да избравме една боја за облекуваат (дизајн)?Да,сите бои се прикажани на нашата палета се опција за

Please wait...