0
clear
  • Стакло цилиндрични светилка Свадба декорација подароци Креативни Светилник Европската Романтична Нов креативен подарок
  • -20%
  • -20%
Стакло цилиндрични светилка Свадба декорација подароци Креативни Светилник Европската Романтична Нов креативен подарок

Стакло цилиндрични светилка Свадба декорација подароци Креативни Светилник Европската Романтична Нов креативен

DEN 1151.04
DEN 1151.00

Количината на стоката
Тековен


Продажбата без декорации и додатоци.

Детални карактеристики

боја:
Големи димензии, Со Средна Големина, мала големина, Б Големи димензии, Б средна големина, Б мала големина, поставена 3PCS, Б поставите 3pcs
Стил:
Европа
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Стакло
Употреба:
Празници
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
W
Тип:
Свеќа Стојат
Појавување На Свеќа:
W

Слични производи

Функција : Димензија : Φ 4.2*6.2 cmПлаќање Ние го прифаќаме Зачувам Ве молиме контактирајте со нас за дополни

Производ Опција ЛистаЗабелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со про

10pcs / многу Романтични кристал 5 глава Свеќа носители / Кристал свеќа стојат H55cm Луксузни Центар Парче Зла

цената не вклучувајќи свеќа, ви благодаримееден многу вклучувајќи 3 различни големина свеќа стојат как

Внимание : ние ќе напишете пониска вредност за парцели кои ние ги испратите (и можеби пишувам тоа е дар )

Здраво,добар ден,почитувани пријатели Ви благодариме за вашето доаѓање Нашите кина нова година доаѓа,п

Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас Ако сакате да се меша некои произв

Стандард на Услуги трае околу 1825 работни дена Ве молиме да ни испратите емаил ПРЕД вашата исплата ако са

Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услу

Големина Информации : Висина 62cm со Ширина 34cm Боја : Злато Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати

Кинеската Традиционална Свадба Прослава Будистички Материјали Со Висок Квалитет Месинг Votive Свеќа Носи

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

Превозот1.Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.Не само то

Име : Метал свеќа носителите на 3грбПредмети discription : Висина : Околу 27cmШирина : 25m'Боја : Како на сликиМатер

Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како

Слика Железо свеќа носителот ковано железо метал светилник креативен човек свеќа стојат партија свадб

Ретро Мароко Шупливи Светилник / Романтична Свадба Светилник Декорација Чај Светла Семејството Парти

Skybess фабрика поседува напредни ротациона лиење опрема, ротациона лиење работилница, LED осветлување тест

Answer : ___________________________ Note : испорака на производи е свеќа мувла само имајте на ум вклучуваат други ...

Теми : Азија Тема, Класичен Тема, Бајката Тема, Бебе ТушСезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фав

10pcs / многу Романтични кристал 5 глава Свеќа носители / Кристал свеќа стојат H130cm Луксузни Центар Парче Зл

Прекинувач : 6 часа осветлува,18 часа исклучено, автоматски да се вклучи во исто време, на следниот ден.1 : В

Нови Пристигнување LotСветилник Носителот Кристално Стакло Tealight Носителот Путер Светилка Свеќа Носител

Материјал : Железо+Стакло Димензии : Висина : 22cm(9.66 Инчи)Тежина : 350gПакувањето се Вклучени : 1 PC x ЗанаетПре

За Спорот : Мојот драг пријател : Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни,не се отвори спор

Please wait...